Świętuj z nami urodziny! Moc atrakcji czeka w maju w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
20. Urodziny Centrów Handlowych Auchan

Wielka akcja ekologiczna, kreatywne warsztaty dla najmłodszych czy pełne inspiracji targi dziecięce – między innymi takie atrakcje czekają w maju na gości Centrum Handlowego Auchan Poczesna. Z okazji 20. urodzin Centrów Handlowych Auchan w Polsce w sklepach będzie też można skorzystać z wyjątkowych promocji i rabatów. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Przez cały maj na wszystkich czekają urodzinowe atrakcje. W każdy weekend w galerii Auchan będą odbywały się tematyczne wydarzenia, połączona z wieloma niespodziankami.

Modna ekologia

Świętowanie rozpocznie się ekologicznie. Już w weekend 7 i 8 maja galeria organizuje edukacyjne warsztaty z oszczędności płynących z ekologicznych zachowań oraz z recyklingu, a także wielką zbiórkę makulatury, szkła oraz elektroodpadów. Pierwsze 1000 osób, które przyniesie minimum 5 kg surowców wtórnych, otrzyma wiosenną sadzonkę.

W sobotę najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne i jednocześnie obniżać rachunki za prąd i wodę. W specjalnych ogródkach zasadzą również nasiona fasoli i dowiedzą się, jak postępować, żeby roślina wyrosła.

Dzień później maluchy wezmą udział w ekologicznych warsztatach kreatywnych, podczas których dowiedzą się, jak z niepotrzebnych produktów zrobić użyteczne rzeczy. Podczas zajęć powstaną między innymi biżuteria z makaronu, barwne zwierzątka z rolek po papierze czy kosmiczna rakieta z plastikowych butelek. W niedzielę o godzinie 15.00 poznamy również laureatów konkursu dla uczniów szkół podstawowych na najlepszy strój wykonany z surowców wtórnych.

Kreatywna rozrywka dla dzieci

Swoją wyobraźnię mali artyści rozwiną również podczas spotkania z cyklu „Kreatywne soboty dla całej rodziny”, które odbędzie się 14 maja. Głównym tematem będzie Japonia i kultura tego kraju. Podczas zajęć plastycznych oraz zabaw uczestnicy odkryją sekrety kraju kwitnącej wiśni. 

Kultowe marki

Z kolei w weekend 21 i 22 maja wybrane sklepy Centrum Handlowego Auchan Poczesna zaoferują swoim klientom wyjątkowe promocje i rabaty. W atrakcyjnych cenach będzie można nabyć wiosenno-letnie stylizacje w salonach Diverse, Orsay czy 5.10.15, buty w CCC lub Ryłko oraz dodatki.

Targi dziecięce

Wśród urodzinowych atrakcji znajdą się również targi dziecięce. Na specjalnych stanowiskach przyszli i młodzi rodzice znajdą między innymi szeroki wybór dziecięcej odzieży. Spotkanie będzie również okazją do poznania oferty szkół językowych, plastycznych oraz sportowych z Częstochowy i okolic. Maluchy będą mogły także bezpłatnie wykonać przegląd stomatologiczny oraz wziąć udział w zajęciach plastycznych. Targi odbędą się w weekend 28 i 29 maja w godzinach 10.00 – 19.00.

20 lat Centrów Handlowych Auchan w Polsce

Majowe atrakcje są organizowane z okazji 20. urodzin Centrów Handlowych Auchan w Polsce. Pierwsze z nich powstało w 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą.

Urodzinowe wydarzenia odbędą się w maju w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!