„Graj i Wygrywaj” urozmaica sobotnie zakupy

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Factory Poznań

Bieganie po sklepach i poszukiwanie okazji i rabatów to klasyczna wizyta w centrum handlowym. Czy można sprawić, by weekendowe zakupy urozmaicić? Można. Factory Poznań organizuje akcję „Graj i Wygrywaj”. W najbliższą sobotę, 10 maja br., odwiedzający centrum goście będą mieli szansę zagrać w planszówki, które na tę okazję przygotowała firma Kawroz.

 

W ramach czwartej odsłony wydarzenia pod hasłem „Graj i Wygrywaj” zaprezentowane zostaną gry takie jak: „Kragmortha”, czyli zabawne potyczki goblinów, walczących o Magiczne Księgi i usiłujących uciec przed gniewem Mrocznego Pana, a także „Zamek Kasteliny” - emocjonująca podróż w poszukiwaniu skarbów, która okazała się hitem ostatniego spotkania z planszówkami w Factory Poznań. Specjalną propozycją firmy Kawroz będzie „Magiczny Labirynt”, nowość, która obecnie dostępna jest na wielkopolskim rynku wyłącznie w salonie zlokalizowanym w centrum Factory Poznań.

 

– W najbliższą sobotę, Factory Outlet w Poznaniu po raz kolejny stanie się miejscem ekscytujących rozgrywek pomiędzy graczami, którzy spróbują swoich sił w różnych rodzajach planszówek. O dobrą atmosferę zadba firma Kawroz, szykująca dla odwiedzających wiele niespodzianek. Pojawią się nowe tytuły, a nasi klienci tradycyjnie już będą mogli zgarnąć atrakcyjne rabaty. Serdecznie zapraszamy – mówi Marta Kocik, Koordynator ds. Marketingu w Centrum Factory Poznań.

 

Celem akcji „Graj i Wygrywaj” jest popularyzacja gier planszowych jako ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego. Spotkanie z planszówkami w Factory Poznań to okazja do wspólnej zabawy w gronie rodziny czy znajomych. Klienci biorący udział w wydarzeniu otrzymają specjalne kupony, które - po zgromadzeniu na nich trzech hologramów - będą mogli wymienić na 50 proc.rabat na gry lub puzzle dostępne na stoisku Kawroz w wielkopolskim centrum Factory Outlet.

 

W najbliższą sobotę, 10 maja, centrum Factory Poznań będzie czynne w godzinach: 10:00 - 21:00. 

# # #

Factory Poznań

 

Centrum Factory Poznań powstało w 2007 roku i jest jedynym centrum typu outlet w Wielkopolsce. To 95 salonów, w których można znaleźć modne produkty najlepszych polskich oraz zagranicznych marek, m.in.: United Colors of Benetton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike Factory Store, Simple, Timberland czy Calzedonia. Asortyment oferowany w Factory można zakupić po cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok.

 

Factory znajduje się w odległości zaledwie 10 minut od centrum miasta. Dobra lokalizacja zapewnia dogodny dojazd – klienci mogą tu dotrzeć zjeżdżając z autostrady A2 relacji Warszawa-Berlin, jak i korzystając
z transportu publicznego, w tym bezpłatnej linii autobusowej nr 630. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.factory.pl

 

Więcej informacji o centrum Factory Poznań można uzyskać pod adresem: www.poznan.factory.ploraz www.facebook.com/FactoryPoznan

 

Marka Factory

 

Factory to sieć centrów typu outlet założona w 1996 roku w Hiszpanii przez firmę NEINVER, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz pięć w Polsce.

Centra te stanowią nowatorski kanał sprzedaży, równoległy i uzupełniający wobec kanałów tradycyjnych.

 

Factory jest pierwszą marką centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku. Łączna powierzchnia handlowa obiektów znajdujących w Polsce wynosi 84 500 m kw. W sklepach Factory oferowane są wyłącznie markowe produkty wysokiej jakości, w cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok. Asortyment sprzedawany w Factory to niepowtarzalne produkty będące prototypami, nadwyżkami danej kolekcji lub pełnowartościowy, markowy towar z poprzednich sezonów.

 

Więcej informacji o centrach Factory można uzyskać pod adresem: www.factory.pl