198 mieszkań drugiego etapu Parku Ostrobramska już w sprzedaży

Artykuły od agencji: 
Kategorie: 
Tagi: 
198 mieszkań drugiego etapu Parku Ostrobramska już w sprzedaży

Rusza sprzedaż drugiego etapu osiedla Park Ostrobramska, które powstaje na warszawskiej Pradze-Południe. Już teraz zainteresowani mogą zapoznać się z ofertą Skanska. Do wyboru mają 198 nowych mieszkań, których ceny zaczynają się już od 195 tys. zł.

Startuje sprzedaż etapu B inwestycji Park Ostrobramska. Skanska Residential Development Poland zbuduje kolejne dwa budynki. Klienci otrzymają do wyboru aż 198 mieszkań o metrażach od 23,5do 110 m2. Ceny zaczynają się już od 195 tys. zł. – Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji. Znaleźć w niej można małe mieszkania już od 23,5 m2, czyli metraż niespotykany na warszawskim rynku pierwotnym – zaznacza Michał Świderski, Sales and Marketing Manager w Skanska Residential Development Poland. – Postawiliśmy na różnorodność, dlatego w etapie B naszej inwestycji zaproponowaliśmy również bogatą bazę przestronnych 4 i 5-pokojowych mieszkań o funkcjonalnych układach łatwych w aranżacji – informuje Michał Świderski.

Każde mieszkanie z nowej oferty będzie posiadać balkon lub taras. Nawet najmniejsze z nichbędą miały balkon o powierzchni sięgającej nawet 8,5 m2. Największy taras z kolei liczyć będzie prawie 100 m2. Do walorów osiedla zaliczyć można także duże okna, które zapewnią odpowiednie doświetleniewnętrz, a także większą odległość między budynkami, gwarantującą poczucie przestrzeni i intymności. Pomiędzy budynkami etapu A i B powstanie przestronny teren wspólny, na którym znajdzie się między innymi plac zabaw dla dzieci.

Za zakupem mieszkania w Parku Ostrobramska przemawia również bardzo dobra lokalizacja. Do centrum miasta można dojechać w zaledwie 15minut. Osiedle sąsiaduje z centrum handlowym, dzięki czemu najważniejsze usługi i sklepy są w zasięgu ręki.

W dalszym ciągu trwa również sprzedaż pierwszego etapu inwestycji, którego budowa zakończy się już pod koniec tego roku. Na zainteresowanych szybką przeprowadzką czekają mieszkania w atrakcyjnych cenach. W etapie A swoje upragnione cztery kąty można kupić już od 237 tys. zł.

Więcej na temat osiedla na stronie internetowej: www.skanska.pl/mieszkaj.