50 Style – nowy sklep w CH Auchan w Bielsku-Białej

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
50 Style – nowy sklep w CH Auchan w Bielsku-Białej

Ponad 500 mkw. powierzchni, a na niej produkty najlepszych sportowych marek w niskich cenach. Już w piątek (15 czerwca) w galerii handlowej Auchan otwarcie pierwszego w Bielsku-Białej salonu ogólnopolskiej sieci 50 Style.

Salon w CH Auchan Bielsko-Biała jest 42. punktem 50-style na mapie Polski. To jednocześnie jeden z największych sklepów obuwniczo-odzieżowych w Bielsku. 50 Style oferuje szeroki wybór butów, odzieży oraz akcesoriów sportowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród marek są m.in. Nike, adidas, Reebok, Umbro, Puma, Hi-Tec, Feewear.

Z okazji otwarcia 50 Style przygotował dla klientów specjalną promocję – 20% zniżki na drugą rzecz. Oferta jest dostępna dla członków Klubu „Rabat w Dobrym Stylu” oraz dla osób przystępujących do Klubu. Promocja potrwa przez 2 tygodnie. Ale to jeszcze nie koniec cenowych atrakcji. Każdy, kto w najbliższym czasie odwiedzi sklep 50style, będzie mógł zakupić 2 t-shirty Nike lub Puma za 99,99 zł, 3 mistrzowskie t-shirt marki Umbro lub Feewear w cenie 99,99 zł oraz 2 pary butów Feewear płacąc za nie jedynie 99,99 zł.

Właścicielem wszystkich sklepów 50 Style jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Mizuno, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci salonów Sizeer oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game.

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała to hipermarket Auchan z galerią handlową ponad 45 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Ofertę uzupełnia Decathlon, Leroy Merlin i Norauto oraz stacja benzynowa. Centrum handlowe mieści się przy Al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej i jest czynne 7 dni w tygodniu. Centrum Handlowe posiada parking na 2400 miejsc, w tym 34 dla osób niepełnosprawnych oraz 12 dla rodzica z dzieckiem. Klienci mają do dyspozycji bezpłatną linię autobusową. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Więcej informacji nawww.centraauchan.pl/bielsko-biala.