6 800 m² dla OPDF i Lognet w Panattoni Park Pruszków

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
6 800 m² dla OPDF i Lognet w Panattoni Park Pruszków

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowej w Polsce, poinformował o podpisaniu umów najmu w Panattoni Park Pruszków. OPDF S.A., firma specjalizująca się w dystrybucji leków, zajmie 3 600 m². W tej transakcji pośredniczyła agencja Colliers International.

Do grupy klientów Panattoni Park Pruszków dołączył nowy najemca -Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A. (OPDF S.A.). Spółka jest prężnie rozwijającą się hurtownią farmaceutyczną, która w Panattoni Park Pruszków zajmie 3 600 m² nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Colliers International, reprezentowana przez Grzegorza Palucha. Z kolei firma Lognet sp. z o.o., operator logistyczny i dotychczasowy klient parku, przedłużył umowę najmu na powierzchnię 3 200 m².

Cieszę się, że mieliśmy przyjemność reprezentować firmę OPDF SA w poszukiwaniu powierzchni magazynowej w rejonie Warszawy. Wybór Panattoni na dostawcę powierzchni dla OPDF wynikał z elastycznego podejścia dewelopera co do warunków najmu oraz z optymalnej dla OPDF lokalizacji parku. Zarówno praca z OPDF, jak i z firmą Panattoni, mimo napiętego harmonogramu oraz specyficznych wymagań najemcy, była prawdziwą przyjemnością i jestem przekonany, że nowa powierzchnia pozwoli na dalszy rozwój i ekspansję rynkową firmy OPDF SA." - powiedział Grzegorz Paluch, Colliers International.

Panattoni Park Pruszków to zespół trzech obiektów o łącznej powierzchni 79 000 m². Park oferuje szeroki wachlarz rozwiązań magazynowych, dostosowanych do potrzeb różnych branż. Jego zalety doceniło wiele firm m.in.: Henkel, Orange, DSV czy CAT. Inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja - w Pruszkowie, zaledwie 15 km od centrum Warszawy; oraz walory komunikacyjne. Centrum położone jest w odległości 800 metrów od drogi krajowej numer 2 (E30) Warszawa-Poznań, w pobliżu węzła "Pruszków" na autostradzie A2.