Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o wdrożyła system TETA Constellation Personel

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 

UNIT4 TETA w terminie zakończyła wdrożenie rozwiązania TETA Constellation Personel w Agencji Pracy Pollux Sp. z o.o., w pełni spełniając szczególne wymagania spółki w obszarze HR, który jest kluczowy dla tego typu działalności.

Firma Pollux Sp. z o.o realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska produkcyjne, samodzielne, specjalistyczne i managerskie w Polsce i w Holandii. Posiada oferty pracy dla pracowników tymczasowych i stałych. Ze względu na specyfikę działalności, spółka poszukiwała rozwiązania, które wspiera m.in. kompleksową obsługę pracy tymczasowej, ewidencję i rozliczanie pracy osób niepełnosprawnych oraz rozliczenie umów cywilno-prawnych. Po analizie ofert dostępnych na rynku zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania TETA Constellation Personel.                                                   

Wdrożenie objęło takie moduły jak: Administracja kadrami, BHP, Działalność socjalna, Organizacja, Niepełnosprawność, Płace, Umowy cywilnoprawne, Zarządzanie czasem pracy, Praca czasowa.

Z punktu widzenia działania samej firmy i jej pracowników szczególnie ważne są korzyści wynikające ze zautomatyzowania wszystkich najczęściej powtarzających się czynności, jak np. masowe rozliczenia nieobecności, czy eksport dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS.