Baccarat Rouge 540 Francisa Kurkdjiana w Quality Missala

Kategorie: 
Baccarat Rouge 540 Francisa Kurkdjiana w Perfumerii Quality Missala

W ofercie Quality Missala pojawił się najnowszy zapach stworzony przez Maison Francis Kurkdjian. Baccarat Rouge 540 jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.  

 

Kompozycja Baccarat Rouge 540 powstała jako wynik spotkania dwóch marek - symboli doskonałości. Jedną z nich jest świętujący 250-lecie Maison Baccarat, drugą - Maison Francis Kurkdjian. W roku 2014, z okazji jubileuszu marki Baccarat, Francis Kurkdjian stworzył zapach, który zamknięto w 250 kryształowych, numerowanych flakonach. Jego nazwa nawiązuje do metamorfozy, jaką w fabrykach Baccarat przechodzi czysty kryształ. Minerał ten łączony ze sproszkowanym 24-karatowym złotem i przetapiany w temperaturze 540 stopni zmienia swoją barwę w głęboki szkarłat. W tym roku zapach dołącza do kolekcji perfum Francisa Kurkdjiana w klasycznym flakonie Maison Francis Kurkdjian.

 

Świetlisty, intensywny zapach Baccarat Rouge 540 jest piękną, kwiatowo-drzewną kompozycją, w której delikatne i zwiewne akordy jaśminu dopełniają nuty jasnego szafranu, szlachetnej ambry i aromatycznego, świeżo ściętego cedru.

 

Nuty głowy:jaśmin, szafran

Nuty serca:akord szarej ambry

Nuty bazy:cedr, balsam jodłowy

 

Baccarat Rouge 540 dostępny jest w Perfumeriach Quality Missala we flakonie o pojemności 70 ml EDP w cenie 835 zł.