Beliani poszerza swój asortyment o meble betonowe

Kategorie: 

Notatka prasowa

Beliani poszerza swój asortyment o meble betonowe

●    Meble ogrodowe wykonane wyłącznie z betonu

●    Meble z betonu są całkowicie odporne na działanie warunków

atmosferycznych

●     Idealny produkt dla punktów gastronomicznych oraz hoteli

Baar,11 marzec  2014

Gdy słyszymy słowo beton, to zazwyczaj automatycznie myślimy o pracach budowlanych i remontach. Jednak materiał ten ma o wiele bardziej wszechstronne zastosowanie niż mogłoby nam się wydawać. I tak na przykład Beliani wykorzystuje beton do produkcji mebli ogrodowych. Są one wyjątkowo stabilne i odporne na działanie  warunków atmosferycznych. Elegancka prostota tych mebli dopasowuje sie do kazdej stylizacji zapewniajac jej niepowtarzalny charakter.

Wielu klientów pragnie miec w swoim ogrodzie szczególne i niespotykane meble. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom Beliani stara sie podążać  za nowoczesnymi trendami, by zapewnić swoim klientom jak najwiekszy wybór  i nietuzinkowy asortyment. Zestaw mebli ogrodowych „Taranto” wykonany jest wyłącznie z betonu i sprawdza się zarówno na zewnątrz jak i w mieszkaniu. Meble te okazały się być idealnym rozwiązaniem dla gastronomii i hotelarstwa.

Wiecej informacji dotyczących mebli betonowych znajdą Państwo na naszej stronie:

https://www.beliani.pl/meble-ogrodowe/meble-betonowe/

 

O Beliani

 

Beliani jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w branży meblowej. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak meble ogrodowe, łóżka, kanapy, stoły, wanny, krzesła i wiele innych. To wiodący sprzedawca mebli dla wymagających klientów, którzy cenią sobie nie tylko nowoczesny design, ale również wysoką jakość i przystępne ceny.

 

Zasada Beliani:

 

• Bezkonkurencyjnie niskie ceny: Beliani produkuje we własnych fabrykach i nie tylko rezygnuje z kosztownych pomieszczeń wystawowych, ale również całkowicie omija drogich pośredników. Krótko mówiąc: z fabryki bezpośrednio do domu klienta i to wszystko za niewiarygodnie niskią cenę.

 

• Najwyższa jakość i maksymalnie do pięciu lat gwarancji: niepowtarzalny design w idealnym wykonaniu. Ponad 100.000 zadowolonych klientów świadczy o najwyższej jakości. Beliani oferuje na wszystkie meble do pięciu lat gwarancji.

 

• Wyjątkowa Obsługa Klienta: Obsługa Klienta Beliani należy do najlepszych w branży. Klienci posiadają możliwość wypróbowania mebli w swoim domu i zwrotu zakupionych towarów w ciągu 14 dni zupełnie za darmo.

• Szybka dostawa: w niektórych krajach (Szwajcaria) na życzenie klienta Beliani dostarcza towar jeszcze tego samego dnia.

 

 

Kontakt:

Stephan Widmer

Beliani GmbH

Lindenstrasse 16

Postfach 1217

6341 Baar

Switzerland

Mobile: +41 78 956 62 22

swidmer@beliani.ch

http://www.beliani.ch