Bissole Business Travel przedstawia propozycje wyjazdów incentive travel

Kategorie: 
Bissole Business Travel przedstawia propozycje wyjazdów incentive travel

Incentive travel to świetny sposób motywowania pracowników i zdobycia lojalności tych najlepszych. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się właśnie na tę formę nagradzania pracowników, którzy wykazują się pracą ponad przeciętność.

Turystyka motywacyjna zyskuje na znaczeniu, a firmy coraz chętniej szukają miejsc niezwykłych, ciekawych, czasem też ekstremalnych. Bissole Business Travel prezentuje kilka popularnych kierunków podróży.

Kierunek Dubaj

Miasto-zagadka, o którym wszyscy słyszeli, ale mało kto był. Pełne przepychu, drogi hoteli, drapaczy chmur i imponujących widoków. Doskonałe miejsce, aby pracownik poczuł się wyróżniony. Absolutnym „must see” w mieście, zwanym Kwiatem Pustyni jest oczywiście panorama z Burj al-Arab, czy wizyta na Wyspach Palmowych, pełna luksusowych apartamentów, sklepów i punktów usługowych. Trudno byłoby stąd wyjechać również bez przejażdżki motorówką przez Palm Island i wokół wspomnianego Burj al-Arab. Wyjazd do Dubaju z pewnością wywoła „efekt wow”.

Nieco bliżej – Barcelona

Sagrada Familia, wąskie, urokliwe uliczki, pyszne tapas i doskonałe wino – z tym kojarzy się Barcelona. Panowie docenią szczególnie wizytę na Camp Nou – słynnym stadionie jednego z najlepszych europejskich klubów piłkarskich. W przypadku Barcelony pole do popisu, jeśli chodzi o zwiedzanie, jest ogromne. Doceniony zostanie też odpoczynek przy dobrej kawie i daniach z owocami morza, w których Hiszpanie tak się rozsmakowują.

Zimowe atrakcje

Sposób na nagrodę dla nie tylko najlepszych, ale też aktywnych fizycznie. Wyjazd w Alpy, gdzie zimowe szaleństwo już w pełni będzie sowitym wynagrodzeniem. Długie, zadbane stoki o różnym stopniu trudności, doskonała infrastruktura to coś, co narciarze lubią najbardziej. Dla mnie aktywnych również coś się znajdzie – urokliwe bary, kawiarnie i panorama gór ze szczytów, na które można dostać się kolejką to coś, co uczyni taki wyjazd wyjątkowym.

Bissole Business Travel z powodzeniem organizuje wyjazdy typu incentive travel już od 2005 roku. 10 lat doświadczenia na rynku pozwoliło zorganizować dziesiątki wyjazdów motywacyjnych – znajdą je Państwo w zakładce Realizacje - http://bissole.pl/realizacje-incentive/