BUDOTEX – rzetelnym deweloperem

Kategorie: 
BUDOTEX – rzetelnym deweloperem

Wraz z końcem czerwca 2014 roku wrocławski deweloper Budotex już po raz czwarty został uhonorowany certyfikatem „Rzetelni w Biznesie” nadawanym przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. To ogólnopolskie wyróżnienie stanowi gwarancję wysokiej jakości pracy i zarządzania firmą zgodnie z zasadami etyki biznesu.

Deweloper BUDOTEXspecjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym na terenie Wrocławia, przez ponad 20 lat istnienia na rynku zyskał renomę solidnej i godnej zaufania firmy. Wszystkie zrealizowane przez BUDOTEX inwestycje przygotowane zostały z najwyższą starannością i użyciem wysokiej jakości materiałów. Otrzymanie po raz czwarty tytułu „Rzetelni w Biznesie” to potwierdzenie nie tylko profesjonalizmu i rzetelnego wywiązywania się z zobowiązań wobec klientów i kontrahentów, ale także dowód nienagannych warunków pracy opartych na pełnym respektowaniu zasad etycznych.

O certyfikat „Rzetelni w Biznesie” mogą ubiegać się firmy działające na terenie Polski lub posiadające tu oddziały lub przedstawicielstwa. Wyróżnieniem tym zostają uhonorowane przedsiębiorstwa, które reprezentują godny naśladowania poziom w prowadzeniu biznesu, a terminowość i najwyższa jakość produktów oraz usług to dla nich priorytet. Ideę programu „Rzetelni” popiera Parlament Europejski, a także przedstawiciele władz rządowych i samorządowych.

Więcej informacji na stronie: www.budotex.pl

Budotex Sp. z o.o.to deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym – oferuje komfortowe i funkcjonalne mieszkania. Wrocław to miasto, w którym firma działa od 25 lat. W tym czasie zostało zrealizowanych ponad 50 inwestycji. Deweloper Budotex stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta, starając się przygotowywać ofertę mieszkań wyróżniającą się szerokim wachlarzem możliwości. Dzięki inwestycjom firmy, obfitującym w piękne i okazałe wille, Wrocław znacznie zyskuje na swym wizerunku. Budotex z  satysfakcją współuczestniczy w kreacji przestrzeni miejskiej, realizując budynki o elewacjach odpowiadających charakterem otoczeniu, za co niejednokrotnie został wyróżniony w konkursach na najładniejszy budynek miasta Wrocław.

Deweloper Budotex Sp. z o.o. posiada Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności przyznawany przez Izbę Gospodarczą we Wrocławiu za udział w programie Biała Lista.