Caterpillar Beck Perf - biała podeszwa ostatnim krzykiem mody!

Artykuły od agencji: 
Kategorie: 
Caterpillar Beck Perf

Giorgio Armani, Ralph Lauren i Thomas Burberry – guru światowej mody i nieprzeciętni wizjonerzy w sezonie wiosna lato stawiają na… BIAŁĄ PODESZWĘ. Słynni projektanci w swoich najnowszych kolekcjach zaproponowali buty dla mężczyzn „zakończone” klasycznym białym kolorem. Miejskie buty Caterpillar Beck Perf wpisują się w 100 proc. w trendy kreowane przez największych projektantów. 

 

Najbardziej rozpoznawalni „twórcy” modowych kreacji upodobali sobie białą grubą podeszwę, która nieodmiennie kojarzy z młodością, świeżością, ale i elegancją. Buty Caterpillar Beck Perf to propozycja dla panów, którzy cenią sobie styl i wygodę, a także szyk w młodzieńczym wydaniu. 

 

Ciemna cholewka wykonana z woskowanej skóry oraz biała gruba podeszwa nadaje butom Caterpillar Beck Perf ciekawy i oryginalny wygląd. Połączenie niewinnej bieli z klasycznym brązem sprawia, że buty wydają się bardzo eleganckie, szykowne. Caterpillar BeckPerf będą znakomitym dodatkiem do jenasów, będą również świetnie współgrały z ubiorem bardziej formalnym. 

 

Buty Caterpillar Beck Perf występują w trzech kolorach: brązowym, czarnym i beżowym.  Dostępne rozmiary: 40-46

 

Cena: 379 zł

 

Caterpillar to marka z wieloletnią tradycją i silnymi wartościami. Została zbudowana na solidnych podstawach etyki w pracy przez ludzi, którzy cenili odwagę w podejmowaniu życiowych wyzwań. W świecie obuwia i akcesoriów, CAT to odpowiednik sportów motorowych. To marka z charakterem. Zadziorna, wytrzymała i autentyczna.