Coniveo otwiera największy magazyn wykładzin obiektowych na Mazowszu

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Tomasz Urbański, prezes Coniveo oficjalnie otwiera nowy magazyn

80 ton materiałów, w tym 30 tysięcymetrów kwadratowych wykładziny w rolkach, ponad 1000 opakowań zbiorczych płytek dywanowych, znajdzie się w nowym magazynie produktów, otwartym dzisiaj 1 października przez firmę Coniveo. Magazyn znajduje się w kompleksie budynków IOG CITY POINT w Warszawie, przy ul. Matuszewskiej 14.

Dodatkowa powierzchnia magazynowa umożliwi firmie rozszerzenie oferty produktów, dostępnych natychmiast po złożeniu zamówienia. Zostanie do niej włączona obiektowa wykładzina pętelkowa Enduro z serii Workstep. Produkt ten dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu i ma właściwości antypoślizgowe.

„Firma Coniveo rozwija się, nierzadko realizujemy złożone projekty. Dlatego stale rozszerzamy asortyment, a także staramy się jak najbardziej usprawnić obsługę naszych Klientów i skrócić do minimum czas oczekiwania na realizację zamówienia. Nowy magazyn, który dzisiaj otwieramy, pomoże nam w tych staraniach” – mówi Tomasz Urbański, prezes firmy Coniveo. „Wszystkie produkty, które oferujemy, zostaną zgromadzone w jednym magazynie. Usprawni to również naszą pracę – uprości kompletowanie zamówienia i ograniczy koszty związane z transportem” – dodaje Tomasz Urbański.

W nowym magazynie Coniveo znajdą się wszystkie produkty oferowane przez firmę „od ręki”. Na powierzchni 470 mkw. znajdzie się 30 tysięcy mkw. wykładzin z serii Tarkett, Workstep, płytki dywanowe, jak również 6 tysięcy mkw. Wycieraczek oraz 4 tysiące mat podłogowych.

Do obsługi procesu realizacji zamówień i monitorowania stanu magazynu firma wykorzystuje dedykowane rozwiązanie informatyczne. Ułatwia ono również współpracę pomiędzy pracownikami magazynu i działem logistyki.

Więcej informacji na temat nowego magazynu Coniveo i zdjęcia z uroczystego otwarcia można znaleźć na stronie www.coniveo.pl/aktualnosci