Domino’s Pizza zdobywcą Food Business Awards 2013!

Artykuły od agencji: 
Kategorie: 
Food Business Awards 2013

Food Business Awards 2013 to już druga edycja plebiscytu, promującego najlepsze firmy i lokale gastronomiczne w Polsce. To także okazja do uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli oraz całego personelu. Sieć Domino’s Pizza została wyróżniona za szybkość dostawy bez kompromisów na rzecz jakości.

 

Nagrody branżowe zostały przyznane podczas uroczystej Gali na zakończenie XI Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2013, które odbyło się w dniu 29 października 2013 r. w Hotelu Hilton Warsaw Hotel & Convention Center w Warszawie. Domino’s Pizza zwyciężyło w kategorii pizzeria działająca w sieci.  Jury, złożone z prelegentów i panelistów Forum, uhonorowało flagowy lokal sieci, znajdujący się w Warszawie przy ulicy Magicznej 4/6.

 

„Food Business Awards otrzymaliśmy w przełomowym dla naszej sieci momencie. W październiku otworzyliśmy pierwszy pilotażowy lokal działający w formule franczyzowej oraz zaczęliśmy ekspansję poza Warszawą –  nowa placówka powstała w Krakowie. Optymizmem napawają nas także świetne wyniki finansowe za  pierwsze półrocze 2013, zwłaszcza znaczny wzrost sprzedaży. Nagroda jest dla nas szczególnie cenna także dlatego, że została przyznana przez przedstawicieli branży” – powiedział Maciej Jania, dyrektor zarządzający spółki DP Poland.

Więcej informacji:

WALK PR – Biuro Prasowe Domino’s Pizza

Marta Lesiewska

marta.lesiewska@walk.pl,

Kom.: 519 021 080

Telefon: 22 379 25 51

Informacje korporacyjne w języku angielskim: www.dppoland.com

Facebook:  http://www.facebook.com/DominosPizzaPolska