DYNAMIC Centrum Grilla – nowy punkt sprzedaży

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
DYNAMIC Centrum Grilla

Już 1 marca 2014 roku w C.H. Sarni Stok zostanie otwarty nowy sklep DYNAMIC Centrum Grilla. Będzie znajdował się w nowej części galerii handlowej i otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-20:00. Całość oferty DYNAMIC Centrum Grilla obejmują niepowtarzalne grille gazowe, grille na węgiel drzewny oraz grille elektryczne, a także szeroki wachlarz pomysłowych akcesoriów do grillowania. Oferowane w naszym sklepie produkty wykonane są z tworzyw wysokiej jakości, urzekają inteligentnymi rozwiązaniami i posiadają nowoczesny design.

 

Niższych standardów nie akceptujemy

Chcemy być zawsze pewni, że produkt jest traktowany z najwyższą ostrożnością zanim trafi w Twoje ręce, a dostarczany do klienta zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy.

Zawsze fachowa pomoc

Jeżeli potrzebujesz części do swojego grilla zgłoś się do nas - mamy wszystkie oryginalne części zamienne.

Doskonałe efekty

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży grilli najwyższej jakości, wiemy które urządzenia sprawdzają się w każdych warunkach.

 

 

DYNAMIC Centrum Grilla to Autoryzowany Partner firmy Broil King. Wiodący sprzedawca grilli ogrodowych w Polsce. Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w C.H. Sarni Stok.

 

DYNAMIC Centrum Grilla

C.H. Sarni Stok 2

ul. Sarni Stok 2

43-300 Bielsko-Biała

tel: +48 504122079

www.dynamic24.pl