Elegancja i przestrzeń: Floorline Superior – nowa kolekcja marki EGGER

Artykuły od agencji: 
Elegancja i przestrzeń: Floorline Superior – nowa kolekcja marki EGGER

Elegancja i przestrzeń: Floorline Superior – nowa kolekcja marki EGGER

Firma EGGER, znany producent paneli laminowanych, wprowadza do swojej oferty nową kolekcję podłóg - Floorline Superior. Linia ta wyróżnia się nietypowym rozmiarem oraz dekorami w naturalnych odcieniach, które zostały zaprojektowane na podstawie oczekiwań klientów.

Floorline Superior jako najnowsza kolekcja marki EGGER zadebiutowała na rynku wraz z początkiem 2013 roku. Składa się na nią dziesięć jednolamelowych dekorów, w większości inspirowanych wzorem dębu. Występują one w kilku naturalnych wybarwieniach. Podłogi z tej serii produkowane są w nietypowym rozmiarze - Large, który wynosi 1292x245x8mm. Panele są zatem szersze niż te standardowe, najczęściej spotykane na polskim rynku.

- Wymiar ten powoduje, że ułożone panele wyglądają jak szerokie deski, optycznie powiększając wnętrze oraz nadając mu szyku. Wrażenie to spotęgowane jest zastosowaniem v-fugi po długim boku oraz naturalną kontynuacją dekoru – wyjaśnia Hanka Dobrowolska-Żak, Dyrektor Biura Sprzedaży marki EGGER.

Panele z serii Floorline Superior posiadają klasę ścieralności AC4, można je zatem montować zarówno w pomieszczeniach domowych o wysokim stopniu użytkowania, jak i budynkach użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu. Firma EGGER udziela na ten produkt 20 lat gwarancji na ścieranie wierzchniej warstwy. Kolekcja posiada system łączenia Just clic!, który pozwala na szybki i łatwy montaż paneli.

Dane techniczne:

- dostępny rozmiar: 1292x245x8mm

- system łączenia: Just clic!

- jednolamelowe

- klasa ścieralności AC4

- gwarancja: 20 lat