EXPO XXI Warszawa zaprasza: jedyny w Polsce, interaktywny wykład Paula Kennedy, autorytetu w dziedzinie organizacji wydarzeń specjalnych

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
EXPO XXI Warszawa zaprasza: jedyny w Polsce, interaktywny wykład Paula Kennedy

W dniu 28 października br. Warsaw Convention Bureau organizuje wyjątkowe wydarzenie dla przedstawicieli branży MICE – jedyny w Polsce, interaktywny wykład Paula Kennedy, jednego z najbardziej uznanych autorytetów związanych z przemysłem spotkań na świecie. Spotkanie p.t. “Making trade shows and live marketing event pay!” odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, które zostało partnerem projektu.

Paul Kennedy jest praktykiem z wieloletnim doświadczeniem i jednym z najbardziej uznanych autorytetów związanych z organizacją targów oraz wydarzeń specjalnych na świecie. Od 2009 roku kieruje założoną przez siebie firmą doradczą Kennedy Integrated Solutions, specjalizującą się w organizacji różnego rodzaju imprez o charakterze międzynarodowym. W swoim portfolio firma posiada realizacje m.in. z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Australii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chin i Litwie. Paul Kennedy jest orędownikiem budowania relacji opartych na partnerstwie, a za największy potencjał firm uważa profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Za swoje osiągnięcia w biznesie i wpływ na rozwój branży Paul Kennedy został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym brytyjskim odznaczeniem Member of the Most Excellent Order of the British Empire, nagrodą MPI w kategorii „Leader of Tomorrow”, którą zdobył jako pierwszy Europejczyk oraz wyróżnieniem Marion N. Kershner. W latach 2006-08 zajmował miejsce w pierwszej dziesiątce zwycięzców plebiscytu magazynu C&IT na czołowe postaci przemysłu spotkań w Wielkiej Brytanii. W 2008 roku znalazł się zaś w pierwszej dziesiątce najbardziej wpływowych ludzi związanych z tą branżą na świecie. W ramach swojej działalności dydaktycznej współpracuje z wieloma lokalnymi organizacjami wspierającymi rozwój turystyki biznesowej m.in. MPI, UNWTO, Vilnius Convention Bureau, Visit Denmark, Slovenia i Sicilia Convention Bureaux, The Meetings Show, Convene i in. W Polsce jest doradcą Warsaw Convention Bureau, jego firma należy zaś do ICCA.

Spotkanie, organizowane przez Warsaw Convention Bureau we współpracy z EXPO XXI Warszawa, będzie miało formę interaktywnego wykładu. Podczas rozmowy na żywo Paul Kennedy podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w zakresie budowania relacji z klientami, planowania wydarzeń specjalnych oraz organizacji prestiżowych eventów, konferencji i imprez targowych. Zainspiruje do szukania oryginalnych rozwiązań oraz podpowie, co z punktu widzenia praktyka jest najważniejsze w procesie przygotowywania wydarzenia. Wykład zostanie poprowadzony w języku angielskim.

Wykład Paula Kennedy odbędzie się w godzinach 9.00-13.00 w sali C w EXPO XXI Warszawa. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wysłanie maila na adres anna.gorska@expoxxi.pl