Fascynujące opisy podróży polskich blogerów

Kategorie: 
Agregator blogów podróżniczych

Blogi podróżnicze cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników Internetu i nie ma się czemu dziwić. Najczęściej łączą one ze sobą bardzo interesujące galerie zdjęć, których nie ma nigdzie indziej, dokładne mapki dojazdu z naprawdę wciągającymi relacjami niemal dziennikarskimi z pierwszej ręki. Często jest to nasza jedyna okazja by dowiedzieć się o wszystkich zaletach i wadach wyjazdu w konkretne miejsce w Polsce i na świecie, bez zdawania się jedynie na informacje z kolorowych katalogów agencji turystycznych. Jedyną wadą polskich blogów podróżniczych jest to, że jest ich bardzo dużo (za dużo) by móc szybko i sprawnie odnaleźć akurat nas interesujące informacje. Na to jednak też znalazł się sposób.

Agregator blogów podróżniczych Travel Reporter to miejsce, w którym można znaleźć ułożone chronologicznie fragmenty wpisów na blogach wraz ze zdjęciami. Dzięki tym obszernym fragmentom łatwo można zorientować się, który bloger odbył i opisał akurat takie podróże, które nas także akurat mogą zainteresować. Następnie przechodzimy na wybranego bloga, oglądamy więcej zdjęć i poznajemy całe, często bardzo szczegółowe i obszerne relacje z wypraw.

Na stronie travelreporter.pl znajduje się także mapa wyjazdów poszczególnych podróżników, jak również na bieżąco uzupełniana całościowa mapa podróży polskiej blogosfery.