Grupa Molo wspiera turniej golfowy

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Grupa Molo wspiera turniej golfowy

W dniach 2-3 czerwca br. w Pabianicach odbędzie się IX edycja Turnieju Golfowego o Brylant A&A. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest Grupa Hotelowa MOLO, która wspiera sport i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Turniej Golfowy o Brylant A&Azorganizowany po raz pierwszy w 2004 roku szybko stał się jedną z najbardziej prestiżowych imprez golfowych w Polsce. Intencją organizatorów Turnieju było stworzenie platformy do spotkań biznesowych skierowanej do firm, którym zależy na najwyższym poziomie działań marketingowych, wysokiej wiarygodności i silnej marce. Grupa MOLO od lat wspiera ideę propagującą rozwój golfa i związanej z nim filozofii życia.

- Grupa MOLO już po raz piąty jest sponsorem tego wydarzenia - mówi Paulina Kacperska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Grupy Hotelowej MOLO - W tym roku specjalnie dla zwycięzców ufundowaliśmy atrakcyjne vouchery na ekskluzywne pobyty w Hotelu Magellan*** i Centrum MOLO oraz zapewniamy poczęstunek dla gości zgromadzonych na Turnieju.

Turniej z każdym rokiem podnosi swoją rangę sportową i poziom organizacyjny, a patronują mu: Prezydent Miasta Łodzi, Wojewoda Łódzki, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Polski Związek Golfa oraz Polski Komitet Olimpijski. Na gości Wielkiego Finału 3 czerwca czeka wiele atrakcji, między innymi recital Zbigniewa Wodeckiego, Konkurs na najpiękniejszy kapelusz oraz bankiet z niespodzianką. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

***

Informacje o Grupie Molo:

Grupa  Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness .

W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:

- Hotel MAGELLAN*** -  Bronisławów -  centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim

- Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - Smardzewice - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim

- Hostel MOLO - Łódź

- MOLO - Ośrodek Wypoczynkowy -Polańczyk - województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim

Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.

Więcej informacji na www.grupamolo.pl

Kontakt:

Don’t Worry Creative Event & PR Agency

Malwina Sobótka

PR Specialist

Tel.:   + 48 (22) 401 15 95

Mob.  + 48 728 500 728

m.sobotka@dontworry.com.pl