Idealny prezent na Dzień Matki - Ankieta portalu Chce.to i marki Vivabox

Artykuły od agencji: 
Kategorie: 
Idealny prezent na Dzień Matki - Ankieta portalu Chce.to i marki Vivabox

Idealny prezent na Dzień Matki - Ankieta portalu Chce.to i marki Vivabox

Dzień Matki jest jednym z najbardziej popularnych świąt na świecie, nie wyobrażamy sobie tego wyjątkowego dnia bez czułych życzeń, pięknych kwiatów i wyjątkowych upominków. Jak sprawić, aby Dzień Matki był niezapomniany?Marka Vivabox i portal Chce.to uchylają rąbka tajemnicy i podpowiadają, o jakich prezentach marzą mamy.

Troskliwe, czułe, kochające… Nasze mamy zasługują na wyjątkowe traktowanie każdego dnia, ale jeden raz w roku – w Dzień Matki, możemy podziękować im za miłość w szczególny sposób. Z myślą o takich właśnie wyjątkowych świętach portal Chce.to umożliwia internautom tworzenie list wymarzonych prezentów i podsuwa pomysły na podarunki dla bliskich. Jednym z takich oryginalnych prezentów, rekomendowanych przez portal, są oryginalne zestawy Vivabox. Z okazji Dnia Matki marka Vivabox i portal Chce.to podpowiadają, jak uszczęśliwić ukochaną mamę, prezentując wyniki unikalnej ankiety dotyczącej świata kobiecych prezentów.

O czym marzą mamy?

Kiedy myślimy o idealnym prezencie dla mamy najczęściej przychodzi nam do głowy podarunek, który będzie z jednej strony praktyczny, z drugiej zaś bardzo osobisty. Taki prezent kryje w sobie niespodziankę, która pobudza wyobraźnię, a po odpakowaniu sprawia, że na ustach pojawia się uśmiech. Jak znaleźć taki podarunek? Sprawa nie jest tak skomplikowana, jak się wydaje. Z okazji swojego święta mamy cieszą się ze wszystkich miłych gestów, jeśli tylko są przygotowane specjalnie z myślą o nich. Wyniki grudniowej ankiety portalu Chce.to i marki Vivabox, dotyczącej preferencji prezentowych pokazują, że w roli prezentów mamy najbardziej chciałyby otrzymać książki, muzykę lub film. Taki wariant wybrało 21% respondentek. 19% chciałoby otrzymać sprzęt elektroniczny, komputerowy lub fotograficzny, a 17% wolałoby typowo damski podarunek – kosmetyki lub perfumy. Na kolejnych miejscach wśród wymarzonych prezentów znalazły się ubrania lub biżuteria, które chciałoby otrzymać 12% badanych oraz pieniądze, które wybrałoby 10% mam. Praktyczny prezent, czyli rzeczy do domu lub kuchni, to idealny podarunek tylko dla 8% badanych.

Wymarzony prezent to oczywiście najważniejsze zagadnienie ankiety, jednak rytuał obdarowywania, tworzy nie tylko sam podarunek, ale też wiele drobnych elementów, które czynią go wyjątkowym.
Co jeszcze sprawia, że prezent długo pozostaje w pamięci? Oczywiście opakowanie! Wszystkie osoby biorące udział w badaniu stwierdziły, że prezent powinien być elegancki – 45% za takie opakowanie uważa pudełko, 39% papier ozdobny, a 16% torebkę. Na pytanie, czy lepiej dostać jeden duży, czy kilka małych prezentów 70% Pań odpowiedziała, że zdecydowanie woli kilka prezentów, ponieważ radość trwa wtedy dłużej.Vivabox – prezent, który spełnia wszystkie oczekiwania!

Według badań kobiecych preferencji prezentowych idealny upominek powinien być ciekawy, dobrany indywidualnie oraz ładnie zapakowany. Dobrze także, jeśli będzie oryginalny i modny, słowem… wybieranie prezentów nie jest zadaniem prostym. Dlatego marka Vivabox przychodzi
z pomocą wszystkim poszukiwaczom prezentu z okazji Dnia Matki i oddaje w ich ręce zestawy Vivabox, czyli niespodziankę, która spełni wszystkie oczekiwania!

Mamy z jednej strony dobrze znają swój gust, z drugiej zaś lubią dostawać kilka podarunków, aby radość trwała dłużej. Chwile relaksu i odprężenia to znakomity pomysł na udany prezent. Podaruj Vivabox Relaks & SPA, a mama wymieni załączony Certyfikat na wymarzony zabieg SAP w jednym z kilkudziesięciu salonów w całej Polsce. Wśród zestawów znajdziesz także Zaproszenie na wyjątkowy wieczór w Restauracji, czyli Vivabox Kolacja dla Dwojga. Oferta prezentów Vivabox to wiele ciekawych podarunków – wybierz ten, który sprawi najwięcej radości!

Udany prezent to także eleganckie opakowanie, które sprawia wrażenie luksusu
i buduje nastrój.
Stylowe czarne pudełko zestawów Vivabox i satynowe wykończenie wnętrza na pewno zauroczą każdą mamę.

 

Możliwość szybkiego zamówienia prezentu pozwala oszczędzić cenny czas
i idealnie sprawdzi się, gdy do Dnia Matki zostanie zaledwie kilka dni.
Zestawy Vivaboxdostępne są na stronie www.vivabox.pl, w salonach Empik, sklepach Toys4Boys.pl, popularnych portalach z upominkami i perfumeriach SEPHORA!

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

                                                          

Dominika Socha

d.socha@contrust.pl

GSM: + 48 501 121 711

Fax: +48 22 402 48 68