Jedyny prawnik jakiego potrzebujesz

Artykuły o firmie: 
Radca prawny Ewa Olszewska

Doradztwo prawne jest tym rodzajem usługi, po który zwracamy się tylko do osób godnych zaufania i rzetelnych. Badania wykazują, że w zależności od rodzaju problemu, z którym musimy się na przykład udać do sądu, lubimy powierzać nasze interesy specjaliście w konkretnej dziedzinie prawa. W przypadku znajdującej się w Szczecinie kancelarii radcy prawnego Ewy Olszewskiej, możemy być pewni, że znaleźliśmy miejsce, w którym wszelkie nasze zlecenia związane z prawnymi zagadnieniami będą należycie i fachowo wypełnione, a my nie musimy już szukać innych prawników.

 

Oferta skrojona na miarę

Niezależnie od tego, czy potrzebujemy drobnej porady, wielomiesięcznej reprezentacji przed sądem, czy wskazówek co do właściwego sporządzenia umowy handlowej, radca prawny Ewa Olszewska dysponuje odpowiednią wiedzą i umiejętnościami by nam kompetentnie pomóc. Jej porady prawne obejmują m.in. prawo rzeczowe, prawo odszkodowań i ubezpieczeń, prawo zamówień publicznych oraz prawo rodzinne i spadkowe. Dzięki wieloletnim i bardzo sumiennym przygotowaniom do wykonywania swojego zawodu, ten prawnik pomoże nam zarówno w przypadku trudnej sprawy rozwodowej, jak i podczas starania się o odszkodowanie lub gdy chcemy sporządzić testament.

 

Nie tylko zwykłe porady

Oprócz tradycyjnych usług takich jak porady prawne, szczeciński radca zajmuje się także udzielaniem szybkiej pomocy w postaci e-porady, za pośrednictwem swojej strony internetowej. Wśród usług szczecińskiej kancelarii znajduje się także prowadzenie szkoleń z wielu różnych dziedzin prawa.

 

Dogodny system rozliczeń

Działająca na terenie Szczecina (ale także w Barlinku) pani radca proponuje swoim Klientom bardzo przyjazny system rozliczeń, dzięki któremu możemy dostosować opłaty do naszych możliwości i potrzeb, a także do zakresu powierzonych kancelarii zadań. Dzięki temu, że możemy rozliczać się ryczałtowo lub za godzinę, zadaniowo lub za sukces, praktycznie każdego stać na to, by skorzystać z usług prawnych najwyższej jakości.