Jesień i zima w Sweet Home

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Jesień i zima w Sweet Home

Długie i coraz chłodniejsze jesienne i zimowe wieczory sprawiają, że mniej chętnie wychodzimy z domu. Jedyne czego pragniemy to otulić się ciepłym kocem, wskoczyć pod mięciutką pościel lub ubrać przytulny szlafrok. Andropol ma sposób na zimową chandrę.

W jesiennej kolekcji należącej do Andropolu marki Sweet Home pojawiły się nowe szlafroki DUO.

- To niewątpliwie nowość na polskim rynku – mówi Agnieszka Prus, product manager marki Sweet Home. - Szlafroki wykonane są z dzianiny o specjalnej konstrukcji: bawełna od strony wewnętrznej gwarantuje chłonność oraz przyjemny kontakt ze skórą, a super miękki welur na stronie zewnętrznej podkreśla subtelny wygląd szlafroka. Pełna rozmiarówka oraz szeroki wybór kolorów dostępne są już w sprzedaży Sweet Home. 

Kolejna nowość to koce MOONLIGHT NEW. Wysokiej jakości włókna z przewagą bawełny powodują, iż koce są wyjątkowo przyjemne w dotyku i z pewnością staną się nieodzownym elementem zimowych wieczorów.

Przebojem jesiennej oferty będzie też satynowa pościel Sweet Home, z kolekcji  BON TON, która już wkrótce pojawi się  w sprzedaży. To kolekcja, która powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku,  z myślą o zmieniającym się stylu życia, społeczeństwie i kulturze. Na poszewkach pojawiają się proste formy geometryczne: koła, rzuty, rytmiczne szlaki czaszek, motywy ptaków: sów i flamingów, motywy z „pieprzu tureckiego” w nowych wariacjach kolorystycznych, kule pękających przetransponowanych roślin, fotograficzne i schematyczne kwiaty, odciski delikatnych koronek i ornamentów. Wszystko to w nowej kolorystyce i nowych układach. Modnych jest bardzo dużo nurtów i tylko od nas samych zależy ich ostateczny kształt.

- W czasach kryzysu i braku optymizmu, najlepiej sprawić sobie odrobinę luksusu - mówi Agnieszka Prus. - Dobry ton w kolekcji BON TON polega na stworzeniu nastroju, umiejętnie dobranych deseniach i niejednokrotnie nowatorskim zestawieniu kolorów.

Kolekcja dostępna będzie w szerokiej gamie wzorniczej w dwóch wersjach: BON TON – pościel z tkaniny bawełnianej – satyny, szyta standardowo oraz BON TON LUX, czyli konfekcja z niezwykle miękkiej satyny, tkanej z bardzo cienkich bawełnianych przędz. To pościel, która w dotyku sprawia wrażenie jedwabiu, z ekskluzywnym wykończeniem, o brzegach zakończonych elegancką lamówką. Konfekcja będzie dostępna w dwóch rozmiarach: 160x200 cm oraz 200x220 cm.

Ostatnią nowinką w zakresie tekstyliów w Sweet Home są ręczniki BAMBBO z nową elegancką bordiurą w wyjątkowo bogatej gamie kolorystycznej – można wybierać spośród 20 kolorów.

- Ręczniki z włóknem bambusowym, są grube i mięsiste oraz przyjemne w dotyku. Komfort użytkowania zapewnia 100-procentowa chłonność – wymienia Agnieszka Prus. - Bambus posiada specyficzny przekrój włókna, wypełnionego wieloma „mikro-dziurkami” i to dzięki tym właściwościom ręczniki mają wyjątkowo dużą zdolność absorpcji i odparowywania nadmiaru wilgoci. Włókno bambusowe posiada też naturalne właściwości bakteriobójcze – eliminuje około 70proc. drobnoustrojów ze swojej powierzchni, co hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu. Produkty z włókien bambusa nie powodują alergii skóry.

Nowe kolekcje Sweet Home można kupić w sklepach internetowych: www.andropol.eu, www.e-sweethome.com.ploraz w sklepach firmowych Sweet Home: w Białymstoku, przy ul. Przędzalnianej 8, Andrychowie, ul. Krakowska 83 oraz w Łodzi, ul. Brukowa 10.