Kolekcja Pure Line Villeroy & Boch nagrodzona Perłą Ceramiki UE 2012

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Perła Ceramiki UE dla Villeroy & Boch

Kolekcja Pure Line Villeroy & Boch nagrodzona Perłą Ceramiki UE 2012

Villeroy & Boch otrzymał Perłę Ceramiki UE 2012 za kolekcję gresów Pure Line. Jury konkursu organizowanego przez magazyn „Wokół płytek ceramicznych” nagrodziło Pure Line za piękną kolorystykę, modularność i bardzo dobre parametry techniczne. Wręczenie statuetek i certyfikatów odbyło się podczas uroczystej Gali Laureatów, 30 stycznia br., przy okazji poznańskich targów „Budma 2013”.

30 stycznia br. podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych „Budma 2013” odbyła się Gala Laureatów, podczas której przyznano Perły Ceramiki UE. To już dziewiąta edycja konkursu organizowanego przez kwartalnik branżowy „Wokół płytek ceramicznych”, w którym najciekawsze kolekcje dostępne na polskim rynku, nagradzane są tytułem i statuetką Perła Ceramiki UE. W tym roku, jedna z Pereł w kategorii płytki premium, trafiła do firmy Villeroy & Boch za kolekcję Pure Line. Nagrodę odebrali: Wojciech Tomasik – Country Manager Działu Łazienki, Wellness, Płytki ceramiczne Villeroy & Boch Polska i Michał Tęsiorowski – Project Business Manager, Villeroy & Boch Polska. „Cieszymy się, że kolejna nasza kolekcja zdobyła Perłę Ceramiki UE” - powiedział Wojciech Tomasik, dodając: „Villeroy & Boch od zawsze stawia na nowatorskie wzornictwo i wysoką jakość, dlatego nasze płytki produkowane są w Europie. Już od 265 lat wyznaczamy trendy i najwyższe standardy na rynku wnętrzarskim, a nagroda przyznana kolekcji Pure Line potwierdza pozycję lidera w segmencie premium.”

Pure Line to kwintesencja purystycznego, miejskiego designu. To minimalistyczne, proste wzornictwo zamknięte w dużych, modnych formatach. W kolekcji dominują odcienie szarości i beżu, które w połączeniu z matowym wykończeniem płytek, pomagają tworzyć spokojne, eleganckie aranżacje. Idealnie sprawdzą się w dużych obiektach komercyjnych, choć szeroki wachlarz formatów pozwala uzyskać efektowne układy nawet na małych, domowych powierzchniach. Płytki przeznaczone są na ściany i podłogi, a wysoka klasa antypoślizgowości R10 sprawia, że są bezpieczne również pod prysznicem. Specjalne wykończenie vilbostoneplus uniemożliwia wnikanie zabrudzeń w strukturę płytki i ułatwia utrzymanie jej w czystości. Na szczególną uwagę w Pure Line zasługują dwie mozaiki - każda w różnorodnych tonacjach, od najjaśniejszych szarości i beżu po antracyt i czerń.

Pure Line to kolejna kolekcja Villeroy & Boch uhonorowana Perłą Ceramiki UE. We wcześniejszych edycjach konkursu doceniono m.in.: Sight, Mémoire Océane, Aimée, BiancoNero i New Glory.