Kolekcja Reportera za połowę ceny w CH Krokus

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Kolekcja Reportera za połowę ceny w CH Krokus

Już jutro w Centrum Handlowym Krokus, na terenie namiotu, w którym mieści się „Planetarium” na Klientów czekają bony rabatowe do Reportera.

Pierwszych 50. osób, które jutro, w środę 5 października, przyjdzie na wystawę „Planetarium” do Centrum Handlowego Krokus otrzyma bony rabatowe do sklepu Reporter. Bony uprawniają do dokonania zakupów o wartości 100 zł za połowę ceny, a więc 50 zł. Kolejne pule 50 bonów będą rozdawane w następną środę - 12 października oraz w ostatni dzień akcji „Planetarium”, czyli wtorek 18 października. W sumie do Klientów CH Krokus trafi 150 bonów.

„Akcja rozdawania bonów na zakupy do sklepu Reporter w CH Krokus wiąże się z wprowadzeniem premierowej kolekcji po odświeżeniu wizerunku marki. Bon daje nam bardzo atrakcyjną możliwość zakupu ubrań z tej kolekcji za połowę ceny. Odbierając bon warto poświęcić jeszcze chwilę czasu na obejrzenie eksponatów i filmów prezentowanych w „Planetarium”, które będzie gościło w CH Krokus do 18 października” –zachęca Sylwia Syrek, Dyrektor Centrum Handlowego Krokus.

Właściciel i zarządca centrum:

C.H.Kraków  Sp. z o.o., należące do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl.

Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.

Zarządca centrum: Apsys Polska Sp. z o.o.