Lody Naturattiva BIO

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Lody Naturattiva BIO

W dniach od 8 do 14 maja, w sieci sklepów Piotr i Paweł trwa promocja ekologicznych lodów Naturattiva.

Lody Naturattiva BIO zostały przygotowane wyłącznie z roślinnych składników, co czyni z nich pozbawioną laktozy i cholesterolu, ciekawą propozycję dla wegan i osób ceniących zdrowe i ekologiczne produkty. 

Lody Naturattiva zostały stworzone na bazie lekkostrawnego ryżu lub bogatej w składniki odżywcze soi (do produkcji użyto soi organicznej, wolnej od GMO). Dzięki starannie wyselekcjonowanym organicznym produktom, wieloletniemu doświadczeniu, unikalnej technologii i zachowaniu wysokich standardów zarówno przy wyborze składników jak i produkcji, lody Naturattiva charakteryzują się  niepowtarzalnym smakiem, lekkością i kremową konsystencją.

Lody ryżowe BIO dostępne są w odmianach smakowych: śmietankowe lub kakaowe w polewie czekoladowej (6 mini lodów na patyku), waniliowe z kakao lub waniliowe z malinami (opakowanie 750 ml).

Lody sojowe BIO dostępne są w odmianach smakowych: waniliowe z  wiśniami lub waniliowo-kakaowe (opakowanie 750 ml), rożki waniliowe z czekoladą i orzechami (4 mini rożki), waniliowe i czekoladowe w polewie czekoladowej z orzechową posypką (6 mini lodów na patyku).

W promocji dostępne są produkty:

Naturattiva lody ryżowe BIO wanilia z kakao 750 ml – 17,99 zł
Naturattiva lody ryżowe BIO wanilia z malinami 750 ml – 17,99 zł
Naturattiva lody sojowe BIO waniliowo-kakaowe 750 ml – 17,99 zł
Naturattiva lody sojowe BIO wanilia z wiśniami 750 ml – 17,99 zł

Marka Naturattiva łączy w sobie szacunek do tradycji i ekologii. Lody Naturattiva są efektem poszukiwań smaków wiernych najlepszym włoskim tradycjom cukierniczym, a także wysokim wymogom stawianym przed produktami ekologicznymi.