MasterChef z aromatycznymi przyprawami Appetita

Kategorie: 
MasterChef z aromatycznymi przyprawami Appetita

W jesiennej ramówce stacji TVN ponownie gości show MasterChef. Czwarta edycja zapowiada się wyjątkowo apetycznie, zwłaszcza, że każdy odcinek trwa aż 90 minut! Przyprawy i zioła Appetita będą towarzyszą miłośnikom gotowania podczas wszystkich etapów programu.

Appetita w znanych formatach TV

W ramach działań marketingowych, marka lokuje swoje produkty w prestiżowych programach kulinarnych o szerokim zasięgu i dużej oglądalności, wzmacniając tym samym swój wizerunek profesjonalisty. MasterChef – uwielbiany przez widzów, inspirujący i zachęcający do kreatywnego gotowania w domowym zaciszu, znajomicie wpisuje się w strategię marki. Najwyższej jakości zioła i przyprawy Appetita, dopełniają smak przygotowywanych dań podczas wszystkich odcinków show.

Pikantne emocje w kuchni

MasterChef to porywające show, które już od 25 lat podbija serca widzów na całym świecie. Uczestnikami programu są wyłonieni podczas castingów fani kulinariów. Ich poczynania w kuchni ocenia wymagające jury w niezmiennym składzie: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. W nowym sezonie z pewnością nie zabraknie wielu ekscytujących wydarzeń! Gośćmi jednego z odcinków będą gwiazdy australijskiego „MasterChef’a” - Gary Mehigan oraz George Calombaris. Kucharze wybiorą się również międzykontynentalną podróż. A wszystko to wśród zapachów przepysznych dań konkursowych, których smak wzbogacać będą zioła i przyprawy Appetita.

Który z uczestników jako pierwszy będzie musiał oddać fartuch? Kto zachwyci jury swoim talentem i wiedzą, w kreatywny sposób wykorzystując pyszne zioła i przyprawy Appetita? O tym widzowie programu przekonają się już niedługo!

Start: 6 września

Emisja: 21:30, telewizja TVN

Powtórki: soboty, godz. 13:50

Appetitato jedna z najbardziej znanych i cenionych marek przyprawowych w naszym kraju. Appetita, zgodnie ze swoim hasłem - Uwodzi aromatem. Czerpie inspiracje ze źródeł – z natury, nadając potrawom wyjątkowy smak i aromat. Produkty marki wyróżnia fioletowa kolorystyka. Jej portfolio obejmuje aromatyczne zioła, przyprawy jednorodne oraz skomponowane według autorskich receptur mieszanki przyprawowe. Ofertęuzupełnia linia dodatków cukierniczych Domowe Sekrety. Mieszanki przyprawowe Appetita posiadają w pełni naturalne receptury, bez sztucznych dodatków, ulepszaczy i konserwantów, w tym glutaminianu sodu.

Więcej informacji udziela:

Justyna Orlikowska

Kolterman Media Communications

Tel. kom. 510 081 103      

e-mail: j.orlikowska@kmc-pr.pl