MC873 – niezrównane możliwości kolorowego MFP formatu A3 w technologii LED

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Tagi: 
MC873 – niezrównane możliwości kolorowego MFP formatu A3 w technologii LED

Model MC873 to najnowsze kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Oki typu 4w1 formatu A3, które dzięki swojej wszechstronności i niezawodności idealnie sprawdzi się w każdej firmie: zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i w działach funkcjonujących w ramachwiększych struktur.MC873 zaprojektowane zostało do pracy na dużych prędkościach druku i efektywnego wykorzystania materiałów. Urządzenie obsługuje szeroki zakres gramatur papieru (do 256 g/m2) i formatów (od A6 do bannerów 1,3 m) o maksymalnej pojemności papieru do 2005 arkuszy.

MC873 oferuje zwiększoną wydajność pracy dzięki wbudowanej otwartej platformie sXP  (smart Extendable Platform), która pozwala tworzyć specjalne aplikacje wspomagające pracę w firmie. Posiada też szereg nowoczesnych funkcji umożliwiających łatwą i skuteczną integrację z obiegiem dokumentów oraz gwarantujących bezpieczne realizowanie wszystkich zadań druku. Dzięki prędkości druku: do 35 str./min. i skanowania: do 50 obrazów na minutę (ipm) oraz skanerowi LED A3, to inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia bardzo szybkie i wydajne działanie. Umożliwia też automatyczne dwustronne kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie.

Dodatkowo istnieje możliwość skanowania bezpośrednio do pamięci USB lub za pośrednictwem sieci w standardzie TWAIN. Technologia Super G3 umożliwia wysyłanie i odbieranie faksów z dużą prędkością w rozdzielczości do 392 dpi, a wykorzystująca szyfrowanie funkcja bezpiecznego drukowania dba o poufne dane firmy. Natomiast wygodny wbudowany zszywacz w wyposażeniu standardowym, ułatwia wykańczanie wydrukowanych dokumentów. Superwydajne tonery umożliwiają obniżenie całkowitego kosztu użytkowania i ograniczają konieczność interwencji użytkownika. Dodatkowo, do produktu dołączono oprogramowanie, które zapewnieni większą funkcjonalność i kontrolę, są to m.in. następujące programy: SENDYS Explorer, ABBYY FineReader, smart PrintSuperVision, a także rozwiązania do druku mobilnego.

MC873 to nowy ergonomiczny design: konfigurowalny, uchylny 7" (17.5cm) kolorowy panel dotykowy, który w znacznym stopniu ułatwia obsługę menu. Użytkownicy mogą zaprogramować i zapamiętać najczęściej wykorzystywane przez siebie indywidualne ustawienia druku i kopiowania. To łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne posiada również rozbudowaną funkcję instruktażową, która pomoże użytkownikowi w pełni wykorzystać wszystkie dostępne możliwości. MC853 to rozwiązanie charakteryzujące się bardzo łatwą obsługą. Urządzenie to doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu, a wydruki (kopie) mono i kolorowe w formatach A3 i A4 spełnią oczekiwania szerokiej gamy użytkowników w każdej firmie. Co ważne, firma Oki oferuje dodatkowo 3 letnią darmową gwarancję, jeśli produkt zostanie zarejestrowany w ciągu 30 dni od dnia zakupu.  

Specyfikacja:MC873

·         3 wersje:

dn (duplex, sieć),

dnct (duplex, sieć, 2 kasety na papier, szafka)

dnv (duplex, sieć, 4 kasety na papier)

·         4-in-1: Print/scan/copy/fax

·         Szybkość druku A4 (kolor/mono): 35ppm (MC873)

·         Szybkość druku A3 (kolor/mono): 20ppm (MC873)

·         Rozdzielczość: 1200 x 600dpi (druk), 600 x 600dpi (kopiowanie/skanowanie)

·         Emulacja: PCL6 and PCL5c (Windows); PostScript3 (Windows/Mac)

·         Pojemność podajników papieru: do 400 arkuszy, do 935 arkuszy (wersja dnct), do 2,005 arkuszy (wersja dnv)

·         Panel operatorski: 7" (17.5cm) kolorowy, dotykowy panel LCD