Medycyna Estetyczna na Wiosnę

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
emervel

Ponad 15 letnie doświadczenie specjalistów dermatologii i medycyny estetycznej pozwoliło nam stworzyć miejsce z doskonałą atmosferą, bezpieczne i godne zaufania. Dbamy by wyposażenie i oferta gabinetu były na najwyższym poziomie.

 

Dla naszych pacjentów: dorosłych, dzieci, kobiet i mężczyzn, nieustannie poszerzamy swoją specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje. To gabinet przyjazny i godny polecenia tym, którzy szukają nie tylko pomocy w dermatologii i medycynie estetycznej, ale też radości życia.

 

 

 

Dermatologia Estetyczna w naszym Gabinecie w Bielsku Białej jest związana z szeroką gamą zabiegów takich jak:

 

 

Dermatologia ogólna zajmuje się szeroką diagnostyką i leczeniem wszystkich schorzeń skórnych:

 

 • 1. Trądzika pospolitego i różowatego
 • 2. Infekcji bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych i pasożytniczych
 • 3. Łuszczycy
 • 4. Łojotokowego zapalenia skóry
 • 5. Chorób alergicznych skóry:
 • atopowego zapalenia skóry
 • wyprysku
 • pokrzywki
 • 6. Świądu skóry
 • 7. Bielactwa
 • 8. Chorób skóry głowy i włosów:
 • wypadania (Wypadanie włosów)
 • łysienia plackowatego
 • łysienia androgenowego
 • łupieżu
 • 9. Chorób przenoszonych drogą płciową
 • 10. Ocena dermatoskopowa znamion barwnikowych, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry

 

Zabiegi usuwania zmarszczek, odmładzania skóry wykonują dermatolodzy w naszym 
Gabinecie przy ulicy Wyspiańskiego 12 w Bielsku Białej

Wojciech Żarow tel. 604 235 336

Elżbieta Rutkowska tel. 604 236 402

Niwelujemy objawy starzenia się preparatem EMERVEL

Każdy wypełniacz EMERVEL posiada unikalną budowę, która została tak opracowana przez naukowców, aby zapewnić doskonałe natychmiastowe i długotrwałe efekty estetyczne i komfort bez względu na okolice twarzy.

 

1. Co to jest EMERVEL?
EMERVEL to unikalna rodzina 5 wypełniaczy opracowanych specjalnie w celu bezpiecznego i trwałego leczenia objawów starzenia. Jest to pierwsza gama wypełniaczy, która została wprowadzona na rynek po wykonaniu szerokich badań klinicznych.

Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego do skóry EMERVEL wypełnia skórę, zmarszczki, nadaje kształt i objętość wargom

 

2. Z czego jest zrobiony EMERVEL
Głównym składnikiem EMERVEL jest kwas hialuronowy HA pochodzenia niezwierzęcego

Kwas Hialuronowy, naturalnie występująca substancja, która zatrzymuje wode w skóze, zanika wraz z wiekiem, przycznyniając się do pojawiania się zmarszczek i utraty objętości. Wypełniacze EMERVEL sa także dostępne w połączeniu z lidokainą, jednym z najczęściej stosowanych miejscowych anestetyków (leków przeciwbólowych), który zapewnia większy komfort zabiegu.

 

3. Dlaczego EMERVEL jest tak wyjątkowy
Preparat EMERVEL został wykonany w technologii Optimal Balance Technology (TM), innowacyjnej metodzie produkcji, starannie opracowanej przez naukowców. Technologia ta zapewnia idealną strukturę każdemu wypełniaczowi EMERVEL, tak, że perfekcyjnie integruje się on ze skórą i zapewnia jej odpowiednie uniesienie, nie wpływając na trwałość efektu. W rezultacie wypełniacze EMERVEL zapewniają natychmiastowy komfort oraz długotrwałe rezultaty estetyczne, niezależnie od okolicytwarzy, co wykazano w badaniach klinicznych.

 

4.Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegach z preparatem EMERVEL
Wypełniacze EMERVEL moga zapewnić bezpieczną i trwałą korekcję estetyczną przez okres co najmniej 6 do 9 miesięcy. czynniki takie jak wiek i styl życia moga wpływać na utrzymanie sie efektów preparatu EMERVEL.

 

5.Czy EMERVEL jes tbezpieczny?

Wypełniacze EMERVEL są bardzo dobrze tolerowane

Podczas badań klinicznych nie stwierdzono reakcji alergicznych na preparat EMERVEL, dlatego przed zastosowaniem nie wymaga on wykonywania testów skórnych.

Jak przy każdej iniekcji istnieje niewielkie ryzyko zakażenia. Zapytaj lekarza o więcej informacji.

 

6.Czy EMERVEL może usunąć zmarszczki?
Tak, EMERVEL zawiera pełna gamę produktów, któe moga pomóc w zwalczaniu objawów starzenia. Wypełniacze EMERVEL moga korygować wszystkie rodzaje zmarszczek, kształtować kontury twarzy oraz zwiększac objętość i popawiać wygląd ust. Lekarz wybierze najlepiej pasujący wypełniacz, który odpowiada Twoim potrzebom oferując ci najlepszą terapię. W trakcie zabiegu lekarz może zastosować różne wypełniacze EMERVEL w czasie tej samej sesji.

 

7. Jak przygotowac sie do zabiegu EMERVEL?
Ważne jest aby w czasie konsultacji przed zabiegiem przedyskutować z lekarzem oczekiwania, koszty procedury oraz ewentualne obawy. Lekarz może zapytać o wcześniejsze terapie oraz aktualnie przyjmowane leki.

 

8. Czy zabieg jest bolesny?
Wypełniacze EMERVEL dostarczane sa w strzykwace ze specjalną cienka igłą aby zapewnić jak najlepszy komfort zabiegu. Ponadto wypełniacze EMERVEL sa dostępne wraz z lidokainą, szeroko stosowanym anestetykiem - lekiem przeciwbólowym.

9. Jak będę wyglądać zaraz po zabiegu EMERVEL
Twoje zmarszczki znikną już po jednym zabiegu, wyniki sa natychmiastowe! Jak przy każdej iniekcji możesz obserwować niewielki obrzęk, zaczerwienienie lub zasinienie, które powinno ustapić w ciągu kilku dni. Można je łatwo zamaskować makijażem, co umożliwi szybki powrót do normalnych aktywności.

 

10. Jakie są zalecenia po zabiegu EMERVEL?
Zaleca sie unikania wysiłku fizycznego, ekstremalnych temperatur w pierwszych godzinach po iniekcji oraz dotykania miejsca wstrzyknięcia. Należy starannie przestrzegać zaleceń lekarza.