Multimedialna seria N – rozrywka na najwyższym poziomie

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Multimedialna seria N – rozrywka na najwyższym poziomie

Nowe multimedialne notebooki ASUS z serii N to przede wszystkim wszechstronne urządzenia, które  świetnie sprawdzą się w każdym domu. N550 i N750 to pierwsze notebooki wyposażone w system czterech głośników i audio SonicMaster Premium, a opcjonalne ekrany dotykowe oferują niesamowite możliwości dzięki funkcjom, które daje system Windows 8.

Dzięki usprawnionemu systemowi audio SonicMaster Premium, który powstał we współpracy z renomowaną firmą Bang & Olufsen, oraz niespotykanemu dotychczas w laptopach zastosowaniu czterech głośników nowe notebooki z serii N oferują bardzo wysoką jak na urządzenie mobilne jakość dźwięku. Urządzenia są wyposażone w ekrany o przekątnej 15,6 cala (N550) oraz 17,3 cala (N750) dostępne w rozdzielczościach HD i FullHD, co w połączeniu z wydajną grafiką NVIDIA® GeForce® daje świetną jakość obrazu. Dzięki tym charakterystykom notebooki z serii N świetnie spełnią się w roli domowego centrum rozrywki – muzyki, filmów i bogactwa aplikacji dostępnych w systemie Windows 8, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Modele N550 i N750 oferują także świetne podzespoły, dzięki czemu oprócz oglądania filmów i słuchania muzyki urządzenie jest świetnym narzędziem pracy. Notebooki są wyposażone w procesory Intel Core Haswell najnowszej generacji oraz nawet do 16GB pamięci RAM, dzięki czemu urządzenia mogą bez przeszkód i bardzo sprawnie obsługiwać wiele procesów na raz. Dzięki autorskiemu systemowi ASUS Super Hybrid Engine II wydłuża się czas pracy baterii oraz mamy możliwość przywrócenia komputera do pracy ze stanu uśpienia w ciągu niespełna dwóch sekund. Komputery z tej serii są też opcjonalnie wyposażone w bardzo szybkie dyski SSD, dzięki którym system Windows 8 funkcjonuje bardzo sprawnie i uruchamia się w kilka sekund. Nawet fani gier komputerowych będą mogli z powodzeniem cieszyć się najnowszymi tytułami na tych notebookach.

Dzięki dotykowym ekranom w N550 urządzenia pozwalają się cieszyć pełnią możliwości oferowanych przez system Windows 8, który został zaprojektowany właśnie z myślą o takich urządzeniach. Technologia ekranów dotykowych zastosowanych w modelach nowej serii N przewyższa obecne standardy stosowane w branży komputerowej, zarówno pod względem czasu reakcji, jak i precyzji pozwalając na bardziej dokładną pracę. Dla tradycjonalistów dostępne są wersje bez ekranu dotykowego.

Nowe modele serii N dalej utrzymują wysoki poziom jeśli chodzi o design urządzenia. Ta seria była wielokrotnie nagradzana za swoje wzornictwo i nie przestaje zachwycać. Koncentryczne wzory wokół głośników stały się znakiem rozpoznawczym serii, a także niesamowitym, przyciągającym spojrzenia elementem designu. W zestawie z komputerem dostajemy dodatkowo stylowy, przenośny subwoofer, który pozwala cieszyć się jakością dźwięku w każdym miejscu.