OKI Europe zdobywa nagrodę VISCOM Best of 2013 Award za pierwszą w branży drukarkę LED A3 drukującą w pięciu kolorach

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Oki
Kategorie: 
   OKI Europe zdobywa nagrodę VISCOM Best of 2013 Award za pierwszą  w branży drukarkę LED A3 drukującą w pięciu kolorach

OKI Europe zdobyła prestiżową nagrodę VISCOM Best of 2013 Award za pięciotonerową drukarkę A3 ES9541 prezentowaną w Paryżu, Mediolanie i Düsseldorfie.  

Udział Oki we wszystkich trzech edycjach Targów VISCOM organizowanych w 2013 roku odzwierciedla nową strategię firmy, która skupia się na dywersyfikacji rynku poprzez wprowadzanie innowacyjnych produktów. Strategię tę ogłosił Terry Kawshima, Dyrektor Zarządzający Oki Europe Ltd. na zeszłotygodniowej konferencji prasowej poprzedzającej targi VISCOM w Dusseldorfie mówiąc: ,,Umacniamy naszą pozycję oferując specjalistyczne produkty i rozwiązania druku dla profesjonalistów, oraz rynków dedykowanych, takich jak sektor graphic arts.

,,W rezultacie nagroda VISCOM 2013 to niezwykle ważne dla nas wyróżnienie, które pokazuje w jaki sposób rozwijamy nasze produkty, które oferują ogromny potencjał dla firm działających w sektorze agencji reklamowych i graphic arts, otwierając im nowe źródła dochodów”.

Nagrody VISCOM przyznawane są najlepszym produktom, które wnoszą wartość dodaną, pomagając firmom z branży komunikacji wizualnej stawać się bardziej opłacalnymi i przyjaznymi dla środowiska. Drukarka ES9541 była wyraźnym zwycięzcą w kategorii uszlachetniania wydruków, ze względu na innowacyjność i wszechstronność druku w pięciu kolorach, co zostało zaprezentowane po raz pierwszy właśnie na targach VISCOM. Zwiększona elastyczność mediów, jakość produktu końcowego oraz utrzymywanie się integralności koloru w decydujący sposób przyczyniły się do przyznania nagrody. Jury chwaliło również ES9541 za łatwość użytkowania, konkurencyjną cenę i jakość kaset z tonerem, jak również dłuższą żywotność produktu oraz całkowity koszt posiadania.

Jest to już trzecia nagroda przyznana w minionym miesiącu dla nowej, przełomowej technologii firmy Oki przeznaczonej dla sektora graphic arts. Pięciokolorowa drukarka otrzymała ostatnio najwyższe japońskie wyróżnienie w dziedzinie wzornictwa - Good Design Award 2013, jak również nagrodę Print.IT Editor’s Choice Award for Autumn 2013.

,,Nagroda VISCOM Best of 2013 Award odzwierciedla pozytywną reakcję tych, którzy odwiedzili nasze stoiska na wszystkich trzech wystawach VISCOM. To po raz kolejny potwierdza, że Oki jest liderem w dziedzinie rozwoju wysoce innowacyjnych produktów, które spełniają rzeczywiste potrzeby rynków docelowych” − dodaje Kawashima.

Aby uzyskać więcej informacji o drukarce ES9541, odwiedź stronę internetową www.okiexecutiveseries.pl

 

ES9541 – drukarka A3 CMYK plus biały lub przezroczysty toner

Specyfikacja produktu

·         Prędkość A4 kolor/mono: 50 str./min

·         Prędkość A4 kolor dodatkowy: 45 str./min (biały), 18 str./min (przezroczysty)

·         Rozdzielczość druku: 1200x1200 dpi

·        Pojemność podajników: 530 arkuszy w podajniku standardowym, (maksymalnie do: 2 950 arkuszy) oraz 300 arkuszy w podajniku wielofunkcyjnym. Razem z podajnikiem wielofunkcyjnym urządzenie oferuje możliwość zastosowania 6 różnych podajników papieru

·        Maksymalna gramatura papieru: 52-360 g/m2 z podajnika wielofunkcyjnego, druk dwustronny do 320 g/m2

·         Maksymalny format papieru: SRA3

·         Rodzaj nośników: papier błyszczący, folia, papier termotransferowy, papier wodoodporny itd.

·         Materiały eksploatacyjne: tonery na 38 000 stron / bębny na 40 000 stron (tylko CMYK)

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/OKI.Polska