Outsourcing a zaufany personel

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Outsourcing a zaufany personel

Na polskim rynku pojawiła się nowa forma outsourcingu kadrowego, dedykowana przedsiębiorcom, zatrudniającym wykwalifikowanych pracowników - bez względu na rodzaj umowy.

Standardowy outsourcing pracowniczy zapewnia elastyczność zatrudnienia firmom, prosperującym w branżach zagrożonych sezonowymi spadkami przychodów. Agencja pracy tymczasowej przeprowadza selekcję i rekrutację pracowników, a następnie przekazuje ich do dyspozycji firmie zlecającej. Wyselekcjonowani w ten sposób pracownicy zatrudniani są do prostych, sezonowych prac. Tymczasem nowa usługa outsourcingu kadrowego - Cresco Group, wdrażana przez krakowską Grupę Kapitałową „SAVE” S.A., skierowana jest do pracodawców, zatrudniających już własny, wykwalifikowany personel, niezależnie od rodzaju umowy wiążącej obie strony.

W przypadku Cresco Group nie istnieje ryzyko utraty zaufanego i przeszkolonego personelu, bo pracodawca nadal korzysta z usług własnej kadry do prac wymagających odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji. Dzięki temu, że Cresco Group to rozwiązanie outsourcingowe, koszty pracownicze dla firmy są niższe. Właściciele przedsiębiorstw mogą zaoszczędzić nawet do 15 proc. w skali roku. Dodatkowo, usługa zapewnia pracodawcom obniżenie kosztów administracyjnych związanych z obsługą księgową, a pracownikom ubezpieczenie zbiorowe. Te rozwiązanie outsourcingowe zostało pomyślane także z troską o profity dla tych firm, które zatrudniają personel na umowę na czas nieokreślony.

Cresco Group to usługa Grupy Kapitałowej „SAVE” S.A. Spółka została założona w 2009 roku w Krakowie. Zrzesza wysokiej klasy ekspertów w dziedzinie finansów i rachunkowości, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku. GK „SAVE” S.A. prowadzi działalność w branży finansowo-rachunkowej w skali ogólnopolskiej.