Panorama Outsourcingu zrzesza dostawców

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Panorama Outsourcingu zrzesza dostawców

Panorama Outsourcingu zrzesza firmy poszukujące rozwiązań BPO i dostawców w jednym miejscu. Portal wystartował w marcu a jego twórcy mają nadzieję na integrację branży. Pod adresem www.panoramaoutsourcingu.pl firmy znajdą bazę wiedzy na temat outsourcingu, dokonają szczegółowej analizy swoich potrzeb outsourcingowych, wybiorą dostawcę lub mogą same oferować outsourcowanie procesów biznesowych. Użytkowanie wszystkich modułów jest możliwe po zarejestrowaniu się na portalu. Aby to uczynić wystarczy w formularzu podać nazwę firmy. Dopiero w kolejnym kroku możemy zdecydować się na ujawnienie większej liczby informacji jak adres, telefon lub NIP. Podanie tych informacji nie jest jednak obowiązkowe.

Po zarejestrowaniu firmy będą miały dostęp do następujących funkcji portalu:

- Akademia Outsourcingu

- Ocena potrzeb outsourcingowych przedsiębiorstwa

- Analiza studiów przypadku

- Kreator zapytania ofertowego wraz z przetargiem on-line

- Moduł zarządzania projektem

- Moduł ewaluacji wdrożenia

- Moduł oceny dostawców

- Moduł zbierania punktów za aktywność

-Rejestracja umożliwia stworzenie pełnego profilu firmy, do którego można wielokrotnie wracać, który można na bieżąco uaktualniać. Dzięki temu przedsiębiorstwa budują swoją własną, zindywidualizowaną Platformę Outsourcingu. Nie muszą za każdym razem wprowadzać tych samych danych, tylko korzystać z wybranych już ustawień, zapisać przygotowane dla nich analizy itd. - mówi Jarosław Fedisz, Kierownik Projektu PO.

Panorama Outsourcingu ma na celu zintegrowanie rynku w jednym miejscu, tak, aby firmy świadczące usługi BPO uzyskały miejsce sprzedaży i promocji a firmy poszukujące takich rozwiązań mogły w jasny i przejrzysty sposób wyszukać odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Portal daje również szereg możliwości dotarcia do potencjalnych klientów firmom świadczącym usługi biznesowe, zaczynając od najprostszych form reklamowych takich jak baza mailingowa, a kończąc na udziale w przetargach. - Głównym celem było dla nas ułatwienie MSP wdrożenie usług BPO, które charakteryzowałby się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Platforma pozwala w prosty sposób zweryfikować dostawcę i porównać jego ofertę z konkurencją – dodaje Fedisz.

Projekt został zrealizowany przez firmę Panorama Outsourcingu z wykorzystaniem środków unijnych przyznanych w ramach działania 8.1 POIG „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”.