Perfumy Amouroud w ofercie Quality Missala

Kategorie: 
Perfumy Amouroud w ofercie Perfumerii Quality Missala

Perfumy kolekcji Amouroud są efektem kreatywnej współpracy profesjonalnych perfumiarzy, konsultantów zapachów oraz klientów. W ten sposób powstały kompozycje oryginalne i bogate, które swoją niezwykłą trwałość zawdzięczają nie tylko najwyższej jakości naturalnych składników, ale również entuzjazmowi leżącemu u podstaw tworzenia idealnej harmonii między wszystkimi esencjami i akordami. Na awangardową kolekcję zwróciła uwagę amerykańska firma Perfumer`s Workshop, działająca na rynku perfum od lat 70. XX wieku. Projekt Amouroud pasował do modelu, który firma Perfumer`s Workshop jako pierwsza wprowadziła na amerykański rynek przed prawie pół wiekiem: koncepcji samodzielnego komponowania zapachów przez klientów w ramach tworzonych specjalnie w tym celu stoisk.

 

Kolekcja Amouroud liczy obecnie 10 zapachów, jednak zgodnie ze strategią marki, na rynek weszły na razie pierwsze cztery kompozycje. Wszystkie dostępne są już w Perfumerii Quality Missala.

 

Santal des Indes– delikatny drzewny zapach, złożony i bardzo aromatyczny. W otwarciu kompozycja urzeka oryginalnym koktajlem kadzidła i absyntu, szlachetnym, a jednocześnie zmysłowym sercem, zbudowanym z majestatycznego cedru, kwiatów i zielonych liści curry oraz suchą drzewną bazą, wzbogaconą pachnącym wetiwerem, piżmem i akordem skóry. 

 

Dark Orchid– odważna kwiatowo-orientalna kompozycja, tajemnicza, mroczna i bardzo zmysłowa. Cytrusowe otwarcie wzbogacono czarną gardenią, oszałamiający kwiatowy bukiet ylang-ylang, jaśminu i czarnej orchidei tworzy hipnotyczne serce, zaś bogate balsamiczne i waniliowe akordy bazy jednocześnie zachwycają i prowokują.

 

Safran Rare– orientalny zapach zbudowany wokół luksusowej nuty szafranu. W otwarciu lekko kwiatowy, dzięki bukietowi frezji i różanego geranium, w sercu nabiera szafranowej głębi, wzmocnionej szlachetnymi nutami cedru i drzewa sandałowego, wetiweru oraz cennego indyjskiego oudu.

 

Oud du Jour– mistrzowska orientalno-drzewna kreacja, w której harmonijnie połączono cenne składniki: indonezyjski oud, perski szafran, drzewo gwajakowe, czarną ambrę i kadzidło, tworząc luksusowy, miękki i ciepły zapach, jednocześnie niezwykle bogaty i bardzo dyskretny.

 

Wszystkie kompozycje Amouroud ukryte są w specjalnie zaprojektowanych flakonach o oryginalnym, luksusowym kształcie z czarnego, ręcznie polerowanego szkła, ozdobionych złotym korkiem i złotą plakietką z wygrawerowaną koroną - logotypem marki oraz nazwą kolekcji i zapachu. Dodatkową ochronę flakonu stanowi miękki woreczek z czarnego aksamitu oraz eleganckie, czarne, błyszczące opakowanie, na którym widnieje taka sama plakietka jak na flakonie.

 

Zapachy Amouroud dostępne są w Perfumerii Quality Missala i wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 100 ml EDP w cenie 895 zł.