Podłoga świątecznie przyprawiona

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Podłoga świątecznie przyprawiona

Nadchodzą długo wyczekiwane święta. Ten wyjątkowy czas kojarzy się z relaksem i spotkaniami w gronie najbliższych przy suto zastawionym stole. W ferworze przygotowań nie można zapomnieć o wystroju wnętrza. Specjaliści RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, dzielą się przepisem na aranżację, która stworzy unikalny klimat i sprawi, że bożonarodzeniowe chwile staną się jeszcze bardziej magiczne.

– Aranżując domowe zacisze sięgamy po inspiracje pochodzące z różnych źródeł. Dlaczego więc nie szukać ich w polskiej tradycji, do której najpiękniejszych elementów należą bożonarodzeniowe zwyczaje? Ten wyjątkowy, świąteczny czas obfituje we wspaniałe szczegóły, oddziałujące na różne zmysły. Unikalne zapachy i smaki wyśmienitych potraw, a także bogata kolorystyka zachwycająca wzrok, wprowadzają niezwykły klimat we wnętrzu – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck.

Ciekawym źródłem inspiracji mogą być klasyczne przysmaki, które warto – w niestandardowej formie – przenieść z kuchni i wzbogacić nimi także inne pomieszczenia. Aromatyczne przyprawy oraz będące prawdziwą gratką dla łasuchów słodkości, to kluczowe składniki przepisu na świąteczną podłogę. Jak ją przygotować? Jakich produktów użyć? Oto kilka podpowiedzi:

·        cynamon– panele w odcieniu jasnego, ciepłego brązu uczynią mieszkanie bardziej przytulnym, wprowadzając do niego przyjazną atmosferę. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym lub rustykalnym. W ofercie RuckZuck dekorami odpowiadającymi temu opisowi są np. Dąb Alaska z linii Life oraz Dąb Verviers z kolekcji History;

·        piernik– głęboki, czekoladowy brąz idealnie zaprezentuje się na podłodze przestronnego salonu, podkreślając jego okazałość oraz dodając mu szyku i niepowtarzalnej elegancji. Piernikowy kolor mają deski z serii Discovery (Dąb Argenta czekoladowy, Dąb Verden grafitowy), które dodatkowo charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz naturalnym wyglądem;

·        anyżowa gwiazda– wielowymiarowy brąz, łączący w sobie zarówno ciemne, jak też jasne tony sprawi, że pomieszczenie nabierze wyjątkowego blasku i energii. Panele, na powierzchni których pojawiają się słoneczne refleksy, rozjaśniają przestrzeń, a poprzez to optycznie ją powiększają. Taki niejednolity kolor drewna wspaniale zaakcentuje piękno wnętrz zaaranżowanych w stylu kolonialnym. Deski w anyżowym odcieniu występują w kolekcji Adventure (Teak Columbia) oraz Joy (Mahoń Afrykański);

·        imbir– najjaśniejsza z barw zimowo-świątecznej palety. Panele w beżowych dekorach idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych, a także skandynawskich i prowansalskich, świetnie współgrając z subtelnymi dekoracjami. Z powodzeniem można je też zestawić z kontrastującymi ozdobami, bądź kolorami ścian. Beże te mogą występować w cieplejszej, delikatnie żółtawej tonacji (np. Dąb Marbella z kolekcji Impression), bądź w odcieniach chłodniejszych, sprawiających wrażenie delikatnie bielonych (m.in. Dąb Venezia z linii Freedom lub Dąb Denver jasny z serii Dynamic).

– Najważniejszym składnikiem, który tworzy magię świąt są ludzie. Spędzający wspólnie czas, dzielący się pozytywnymi emocjami, zasiadający przy jednym stole oraz wzajemnie czerpiący radość ze swojej obecności. Kultywujący fantastyczne polskie tradycje i przekazujący je kolejnym pokoleniom. Wystrój wnętrza pozostaje w tych chwilach na drugim planie, jednak bez wątpienia warto postarać się, by również owo tło budziło pozytywne odczucia i emanowało pięknem – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck.

W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck proponują pomiar, transport oraz montaż zakupionych produktów.