Premiera! Cartoon Network zagląda Za bramę ogrodu

Kategorie: 
Premiera! Cartoon Network zagląda Za bramę ogrodu

Premiera na kanale Cartoon Network w poniedziałek 30 marca o 16:25.

Emisja od poniedziałku do piątku o 16:25.

 

Już w poniedziałek 30 marca na antenie Cartoon Network będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego 10-cio odcinkowego mini-serialu Za bramą ogrodu. Przez kolejne 5 dni o godz. 16:25 na kanale emitowane będą dwa odcinki nowej produkcji. Głosu jednej z głównych postaci użyczył aktor Maciej Musiał. Za bramą ogrodu jest magiczną opowieścią przedstawiającą losy braci Wirta i Grega, którzy gubią się w tajemniczym, dryfującym w czasie lesie. Z pomocą przychodzi im osobliwy leśniczy - Drzewiarz i irytujący niebieski ptaszek - Beatrice. Bracia chcą wrócić do domu, ale która droga do niego prowadzi? Wirt będzie gubił się we własnych myślach, Greg w zdumieniu i zachwycie nad cudami otaczającego go świata. Dołącz do nich i rozpocznij niesamowitą, trwającą pięć dni przygodę.

Niezwykle obrazowy serial został przedstawiony w klimacie nostalgicznej opowieści inspirowanej sztuką ludową, klasycznymi ilustracjami oraz urozmaicony oryginalną ścieżką dźwiękową. Głosu Wirtowi -  jednemu z głównych bohaterów, użyczył Maciej Musiał. W produkcji wzięła udział również Agnieszka Więdłocha (Sara), Emilia Komarnicka (Lorna) oraz Andrzej Blumenfeld (Drzewiarz).

„Serial Za bramą ogrodu, należy do tych, któremają niesamowity klimat. Czasami nieco abstrakcyjny, z drugiej strony gwarantujący świetną zabawę. Praca przy dubbingu była dla mnie czystą przyjemnością. Bohaterem, któremu udzielałem głosu był Wirt. Jest to starszy z braci, raczej zamknięty w sobie, potrafiący wzruszać. Wirt jest fajnym, wrażliwym chłopcem, który w trakcie serialu dojrzewa. Dubbingując jego postać miałem szansę dobrze poznać fabułę, dzięki temu poczułem magię tej opowieści. Za bramą ogrodu nie jest historią pokazującą super bohaterów, ale zwykłych chłopców, którzy mają problemy, muszą szukać wyjścia z trudnych sytuacji i wspólnie sobie z nimi radzić. Z bohaterami możemy się utożsamić, wyobrazić sobie co czują. Za bramą ogrodu jest serialem, przy którym świetnie będą mogli się bawić zarówno dorośli, jak i dzieci – osobiście zdecydowanie polecam.” – powiedział Maciej Musiał, aktor.

Dołącz do pełnej niespodzianek i przeszkód przygody braci, którzy wytrwale przedzierają się przez las i śledź ich losy.

PremieraZa bramą ogrodu na kanale Cartoon Network w poniedziałek 30 marca o 16:25. Emisja od poniedziałku do piątku o 16:25.

 

O Turner International

Turner Broadcasting System International odpowiada za wersje takich marek TBS jak CNN, TNT, Cartoon Network i Turner Classic Movies, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. TBS nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg Time Warner.

TBS odpowiada za 32 marki telewizyjne nadawane, jako 160 kanałów, w 37 językach w ponad 200 krajach. Poprzez swoje lokalne filie nadaje 46 kanałów w 13 językach w 38 krajach w regionie Azji i Pacyfiku, 73 kanały w 23 językach w 124 krajach regionu EMEA oraz 48 kanałów w trzech językach w 44 krajach Ameryki Łacińskiej. Wśród marek rozrywkowych i informacyjnych Turner Broadcasting System International znajdują się CNN International, CNNj, CNN en Español, HLN, Cartoon Network, Cartoonito, Boing, Boomerang, Pogo, Toonami, Tooncast, Tabi Channel, TNT, Turner Classic Movies, TBS veryfunny, WB, HBO, Mondo TV, Glitz*, Silver, Star!, HTV, Infinito, I.Sat, MuchMusic, truTV, Space i Chilevisión.

Turner Broadcasting System International, Inc. jest spółką zależną Turner Broadcasting System, Inc. (TBS), części koncernu Time Warner.

 

 

Biuro prasowe Turner Broadcasting System Polska

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PR.Turner.Polska@turner.com

 

Barbara Izowska-Jędrych           

Marketing i PR Manager

Polska, Węgry, Słowacja i Czechy

 

Edyta Płuciennik-Skalska

Account Manager Monday PR

+48 784 648 109