Prezent na każdą okazję

Kategorie: 
prezent

Okoliczności obdarowywania jest bardzo wiele w ciągu roku. Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny, imieniny i wiele innych. Przed każda z taki uroczystości zazwyczaj stajemy bezradni nie wiedząc, co można podarować jubilatowi.

Istnieją na szczęście pewne uniwersalne prezenty, które są dobre na każdą okazję. Niezależnie na wiek, płeć czy okazję prezenty będą mile widziane. Oto lista najlepszych prezentów dla osób niezdecydowanych lub niewiedzących, co mogą kupić dla swoich najbliższych:

1.      Kwiaty

Wiele osób uważa, że kwiaty to kompletna strata pieniędzy. Szybko więdną i nie są praktyczne. Cokolwiek mówią kwiaty są tak miłym podarunkiem, że z pewnością wywołają uśmiech na twarzy solenizanta.

Gdzie: kwiaciarnie znajdują się prawie na każdym rogu w miastach.

2.      Voucher

Szeroka gama dostępności do voucherów daje nam prawie nieograniczone możliwości. Najczęściej wykupowanymi voucherami są:

  • zabiegi w SPA i salonie odnowy,
  • wizyta u kosmetyczki lub fryzjera,
  • sklep odzieżowy,
  • pobyt w hotelu.

Każdy może skorzystać z voucherów i każdy sam decyduje, kiedy z nich skorzysta.

Gdzie: wszystkie te sklepy i placówki, które mają możliwość wykupienia voucherów.

3.      Fotokalendarze

Jest to prezent dla każdego, w dowolnym wieku. Sami wybieramy zdjęcia, jakie chcemy by znalazły się na kalendarzu. Dowolna wariacja zdjęć zależnych od pór roku, miesięcy czy ważnych wydarzeń w życiu. Prezenty o charakterze osobistym są zawsze najlepszym wyjściem, jeśli nie wiemy, co kupić. Są one zawsze mile widziane i praktyczne.

Gdzie: http://www.cewe.pl/fotokalendarze.html

4.      Tort

Niezależnie czy wybieramy się na urodziny dziecka czy starszego jubilata przyniesienie ze sobą tortu wzbudzi zawsze zachwyt. Tort jest idealnym prezentem dla każdego, pod warunkiem, że lubi słodycze. Okrągły w kształcie piłki czy też przypominający ekran monitora – kształty i kolory są dowolne. Ważne by pasował do upodobań i pasji jubilata. Tort może być również spersonalizowany ze zdjęciem na wierzchu. Efekt udanych urodzin gwarantowany.

Gdzie: Każda cukiernia. Należy jednak pamiętać, że zamówienia przyjmowane są dużo wcześniej.

Lista takich uniwersalnych prezentów jest znacznie dłuższa. Warto jednak pamiętać by każdy prezent był dobierany zgodnie z upodobaniami jubilata.