Profesjonalnie utrzymana czystość

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Profesjonalnie utrzymana czystość

Utrzymanie idealnej czystości w pomieszczeniach i obiektach zamkniętych, jak również na terenach do nich przylegających i otwartych obszarach zielonych, nie jest prostą sprawą. Coraz mniej osób prywatnych ma na to czas, ale także coraz więcej instytucji i prywatnych przedsiębiorstw zatrudnia do tego celu profesjonalny serwis czyszcząco-porządkowy.

Szczecińska firma Mirato od wielu lat świadczy usługi w zakresie utrzymywania porządku w budynkach handlowych i gospodarczych, a także w obiektach użyteczności publicznej. Sumienni i skrupulatni pracownicy Mirato zajmują się także utrzymywaniem czystości w mieszkaniach i domach indywidualnych klientów. Jednak prawdziwą specjalnością tego serwisu sprzątającego jest obsługa wspólnot mieszkaniowych w bardzo szerokim zakresie.

Wśród zadowolonych klientów firmy znajduje się wiele Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni ze Szczecina, które powierzają Mirato utrzymywanie w czystości wnętrz budynków jak i opiekę nad terenami wokół nich. Jeśli chodzi o wnętrza obiektów to pracownicy firmy przy użyciu niezawodnego sprzętu i wysokiej jakości środków czyszczących podejmują się na przykład dezynfekcji komór śmieciowych, a także dbania o porządek w piwnicach, na klatkach schodowych w zsypach oraz w schowkach. Dzięki tym wszechstronnym usługom całe budynki lśnią higieniczną czystością od podług aż po sufity i od piwnic aż po strychy.

Oferta dotycząca opieki nad terenami przyległymi do wspólnot mieszkaniowych (także zielonymi) obejmuje m.in. zamiatanie placów i chodników, usuwanie chwastów, śmieci i zanieczyszczeń z trawników, koszenie trawy oraz przycinanie drzew i krzewów. Firma Mirato wykonuje również wszelkie dodatkowe prace na indywidualne życzenie swoich klientów.