Promocyjne opakowanie wędlin w plastrach DROSED

Kategorie: 
Promocyjne opakowanie wędlin w plastrach DROSED

W okresie przedświątecznym DROSED wprowadził do sprzedaży wędliny w plastrach Drobiowa Pokusa w promocyjnym opakowaniu 30% gratis.

Podsuszana Kiełbasa Siedlecka, dietetyczna Polędwica delikatesowa z fileta (jedynie 0,6% tłuszczu w 100 g) oraz smakowita Szynka z kurczaka DROSED dostępne są teraz    w promocyjnejpaczce 130 g. Produkty zachowują stałą cenę, pomimo dodatkowych plasterków i większej gramatury opakowania.

DROSED wprowadził do oferty wędliny w plastrach latem tego roku z uwagi na zmieniające się preferencje konsumentów. Coraz chętniej sięgają oni po lekkie, niskokaloryczne i bezpieczne produkty z drobiu. Wędliny wyróżniają wygodne opakowania   w kolorze zielonym, podkreślające naturalny, świeży i rodzinny charakter produktów.

Drobiowa pokusato nowoczesna sub-marka DROSED artykułów, takich jak parówki, polędwice, szynki i kiełbasy. Oferta adresowana jest do konsumentów prowadzących aktywny tryb życia oraz ich rodzin. DROSED wykorzystuje do produkcji wędlin surowce drobiowe pochodzące tylko z własnych zakładów drobiarskich.

Wędliny w plastrachDrobiowa Pokusa DROSED w promocyjnym opakowaniu 130 g (30% gratis) dostępne są w niezmienionej w stosunku do poprzedniej gramatury, atrakcyjnej cenie 2,99 zł/opakowanie.

Więcej informacji na stronach www.drosed.com.pl www.drobioteka.com.pl