Ryż JaśminowyBritta - kulinarna wyprawa w stronę Azji

Kategorie: 
Ryż JaśminowyBritta - kulinarna wyprawa w stronę Azji

Ryż Jaśminowyto propozycja marki Britta skierowana zarówno do znawców kuchni klasycznej jak i osób poszukujących nowych inspiracji. Naturalny, aromatyczny Ryż Jaśminowy Britta jest wyśmienitym uzupełnieniem dań kuchni tajskiej, azjatyckiej oraz egzotycznych potraw na bazie owoców morza.

Ryż jaśminowy symbolizuje wszystko to co w kuchni orientalnej najcenniejsze. Jego doskonały smak, subtelny aromat oraz białe jak kwiat jaśminu ziarna sprawiają, że jest jednym z najbardziej cenionych gatunków ryżu na świecie.

Ryż Jaśminowymarki Britta charakteryzuje się smukłymi, połyskującymi ziarnami. Jego jaśminowa woń wyczuwalna jest już w surowym ziarnie, ale pełny aromat uwalnia się dopiero w trakcie gotowania. Po przyrządzeniu Ryż Jaśminowy Britta staje się lekki i sypki. Nigdy się nie skleja.

Wyjątkowy delikatnie słodkawy aromat Ryżu Jaśminowego Britta wspaniale harmonizuje się z pikantnymi potrawami, łagodząc ich ostrość i wnosząc delikatność.Smakuje wyśmienicie serwowany z polędwiczkami, kurczakiem czy krewetkami doprawionymi chili lub imbirem. Doskonale komponuje się również z orientalnymi dodatkami np. mleczkiem kokosowym, trawą cytrynową oraz pędami bambusa.

Producent:Sawex Foods Sp. z o.o.

Produkt: Ryż Jaśminowy Britta

Gramatura: 4 x 100g

Cena: ok.6 zł