Samochód pod choinkę od Centrum Janki

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Samochód pod choinkę od Centrum Janki

W sobotę rusza wielka loteria Centrum Janki, w której codziennie można będzie wygrać karty podarunkowe, słodycze i rabaty na zakupy. W wielkim finale na zwycięzcę czeka rodzinne auto marzeń - Volkswagen Passat.

Zimowa loteria Centrum Janki trwać będzie od 17 listopada do 2 grudnia 2012 r. Aby wziąć w niej udział należy zebrać max. 3 paragony z zakupów wykonanych w sklepach i punktach usługowych Centrum Janki na kwotę 200 zł, okazać je w Punkcie Odbioru Nagród lub u hostessy i odebrać los. Wszystkie losy można skanować i sprawdzać w 4 loteriomatach usytuowanych na terenie Centrum Janki. Każdy los może wziąć udział nawet w 32 losowaniach, w których nagrodami są m.in. karty podarunkowe wartości 50 zł i 100 zł. Dodatkowo każdy los bierze także udział w losowaniu finałowym, w którym pula nagród obejmuje karty podarunkowe wartości 1000 zł i samochód. Wielki finał z nagrodą główną w postaci Volkswagena Passata odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia 2012 r. o godz. 18.00.  

 

Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.chjanki.pl.

 

Właścicielami Centrum Janki są:

  • Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
  • Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
  • Cinema City Sp. z o.o.
  • Taima Investments Sp. z o.o.