Sięgnij po to, co dobre! – jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Sięgnij po to, co dobre! – jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

Tak zwane produkty „hand made” oraz te wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami cieszą się coraz większą popularnością! O wyższości takiego asortymentu nad masowo produkowanymi przedmiotami będzie się można przekonać w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo, gdzie od piątku 27 lutego ruszy jarmark rękodzieła i produktów regionalnych.

Szukasz niepowtarzalnych ozdób do domu lub unikatowej biżuterii? A może chcesz komuś wręczyć oryginalny upominek? Ręcznie wykonane - a więc jedyne w swoim rodzaju - produkty będzie można znaleźć w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo podczas drugiego w tym roku jarmarku. Stanowiska pełne artystycznych dzieł staną w pasażu galerii w najbliższy piątek 27 lutego.

Przez trzy dni będzie można podziwiać oraz zakupić od lokalnych artystów między innymi kolczyki, bransoletki czy naszyjniki, ozdoby wykonane z ręcznie malowanej porcelany oraz szkła, a także precyzyjnie wyszywane poduszki i bieżniki. Nie zabraknie również wyrobów z filcu, tkanin oraz maskotek dla najmłodszych.

Z kolei z myślą o osobach, które poszukują smacznej, tradycyjnej oraz pozbawionej konserwantów żywności swoje stanowiska przygotują również producenci naturalnych miodów, przypraw, oliwy z oliwek czy dżemów. Ciekawostką będą z pewnością japońskie konfitury, których również będzie można skosztować podczas jarmarku.

Jarmarkrękodzieła oraz produktów regionalnych odbędzie się w Centrum HandlowymAuchan Kołbaskowoprzy ulicy Ustowo 45 w Szczecinie.Produkty będzie można podziwiać od piątku 27 lutego do niedzieli 1 marca w godzinach otwarcia galerii handlowej. Wstęp na jarmark jest bezpłatny!