SMOOF & LOCO – finezyjne legginsy na wiosnę

Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Legginsy Smoof & Loco

Nowa marka Smoof & Loco przygotowała niesamowitą kolekcję legginsów na sezon wiosna/lato 2013. Założycielki firmy - Małgorzata Szczepkowska i Bonia Barzycka robią prawdziwą rewolucję! Legginsy mają być kolorowe i szalone!

W ofercie Smoof & Loco znalazło się ponad 50 oryginalnych wzorów legginsów, w których odważne kolory przeplatają się z najróżniejszymi motywami. Dominują m.in. motywy zwierzęce, miejskie krajobrazy, budowle, kwiaty, jedzenie i wiele, wiele innych.

Wśród propozycji, które cieszą się największą popularnością wśród Klientek znalazły się legginsy z fragmentami obrazów wielkich mistrzów malarstwa polskiego. I tak Smoof & Loco proponuje  modele z malarskimi printami dzieł m.in. Jana Matejki Bitwa pod Grunwaldem czy słynny Szał uniesień  Władysława  Podkowińskiego. A także modele z elementami krajobrazu miejskiego jak Pałac Kultury, Plac Zbawiciela, Wieża Eiffla itp., które rozchodzą się jak świeżę bułeczki.

Legginsy Smoof & Loco świetnie sprawdzają się na każdą okazję oraz w połączeniu innymi elementami garderoby jak tunika, sukienka, luźna bluzka czy sweter. 

A skąd pomysł na tego typu działalność: Od zawsze kochamy legginsy. Na rynku było zdecydowanie za mało ciekawych wzorów. Zdecydowałyśmy, że zrobimy legginsy w cały świat!  W milion wzorów, w obrazy, krajobrazy, budynki,  zwierzęta, rowery, mózgi, glonojady, Pana Tadeusza, kury…  Zlegnisujemy Pałac Kultury, kultowy Plac Zbawiciela, a nawet Zawiszę Czarnego! – wyjaśniają założycielki firmy, Małgorzata i Bonia.  

Na razie firma posiada w sprzedaży 50 wzorów, ale to dopiero początek! Dziewczyny nie spoczywają na laurach i mają już pomysł na kolejne wzory, ale również inne elementy garderoby. Szczegóły wkrótce!

Więcej modeli dostępnych na FB: https://pl-pl.facebook.com/SmoofLoco

Legginsy można nabyć na profilu Smoof & Loco na Facebook’u, w sklepie internetowym flamingostore.eu, Butiku Tymczasowym przy ulicy Szpitalnej 8, butiku Inui na Mickiewicza 52 oraz platformie Showroom http://www.shwrm.pl, a od czerwca również w showroomie przy ulicy Wilczej. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Autorki Smoof and Loco tak definiują markę:

E=mc2. To czym jesteś i co Cię otacza też sprowadza się do wzoru. Można nim wyrazić myśli, uczucia, poglądy. Wyraź Siebie wzorem! Bądź LOCO!

Smoof and LOCO to nazwa firmy, a zarazem opis naszych produktów: są przemiłe w dotyku oraz totalnie zakręcone jeśli chodzi o wzór! Nasze legginsy to najwyższa jakość wykonania. Produkt 100% Polski!