System klucza Master Key

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
master key

Pracownia Dobrych Wnętrz oferuje system Master Key czyli bezpieczny, wygodny i nowoczesny klucz otwierający wszystkie drzwi w domu, w biurze czy kompleksach biurowych. To oferta dla zabieganych singli i rodzin wielodzietnych, administratorów domów i projektantów nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Czy miałeś kiedyś ochotę zastąpić wielki i ciężki pęk kluczy jednym kluczykiem otwierającym wszystkie drzwi? To jest możliwe w systemach klucza Master Key. Jednak rzadko się zdarza, by tylko jedna osoba była wyłącznym użytkownikiem wielu różnych pomieszczeń. Dlatego w systemie Master Key, niektórzy mają dostęp do wszystkich pomieszczeń, a inni tylko do wybranych, choć wszyscy otwierają te same zamki. Wyobraźmy sobie na przykład, że jako właściciele wynajmujemy mieszkanie kilku osobom. Możemy sprawić, że każdy z wynajmujących będzie otwierał swoim kluczem jedynie własny pokój i drzwi główne wejściowe. My zaś, będziemy mieli jednak dostęp do wszystkich pomieszczeń wraz z piwnicą i poddaszem. Dla tych co lubią najprostsze rozwiązania jest możliwe by tym samym kluczem otwierać inne posesje, dom i biuro.

Oprócz wygody, rozwiązanie to zapewnia również bezpieczeństwo. W sytuacji zagrożenia (np. pożaru czy zalania) wszystkie drzwi mogą być otwarte bardzo szybko za pomocą jednego klucza, bez zbędnego zastanawiania się, który z ogromnego pęku jest tym właściwym.

Dla właścicieli dużych obiektów komercyjnych rozwiązanie to przynosi również  ewidentne oszczędności kosztów, poprzez obniżenie ilości kluczy.