Umiesz już chodzić? OSK „Wierzbak” nauczy Cię jeździć!

Kategorie: 

Jeżeli wciąż nie masz prawa jazdy, przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak je zdobyć.

Pierwszym najważniejszym krokiem, który musi wykonać przyszły kierowca, jest przemyślany i odpowiedni wybór szkoły nauki jazdy. Poznań jest dużym miastem i to z pewnością utrudnia podjęcie decyzji. Spośród wielu szkół szczególnie interesujący wydaje się OSK „Wierzbak”, ponieważ zdawalność egzaminu przez osoby, które ukończyły kurs w tym Ośrodku, wynosi 73,30% (część teoretyczna) i 90,10% (część praktyczna). Ale wynik ten z pewnością nikogo nie dziwi, ponieważ szkoła cieszy się ponaddwudziestoletnią tradycją i posiada olbrzymie doświadczenie w organizowaniu kursów na wszystkie kategorie!

Bardzo ważnym etapem w kształceniu przyszłych kierowców jest odpowiednie przygotowanie do poruszania się w ruchu ulicznym, czyli podbudowa teoretyczna. Po zapisaniu się na kurs nauki jazdy koniecznie sprawdź, jak szkoła przeprowadza takie szkolenia. OSK „Wierzbak” organizuje trzydziestogodzinne szkolenia w salach wykładowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Zastosowanie przez szkoleniowców odpowiednich form i metod nauczania sprawia, że kursanci szybko przyswajają wiedzę i potrafią ją wykorzystać w praktyce.

Sukces na egzaminie zależy również od tego, jaki instruktor będzie Cię uczył. Dobry instruktor nie denerwuje się, gdy kursant robi coś źle, tylko wszystko spokojnie tłumaczy. Jeszcze lepszy instruktor to taki, który oprócz dobrego humoru i odrobiny wyrozumiałości posiada doświadczenie w nauczaniu – tacy są właśnie instruktorzy z OSK „Wierzbak” w Poznaniu.

Jeżeli zastosujesz się do powyższych wskazówek, prawo jazdy będzie naprawdę blisko Ciebie. Pozostał tylko jeden warunek. Musisz wykazać się opanowaniem i samodyscypliną. Musisz wykonywać polecenia instruktora i... musisz ZAPISAC SIĘ NA KURS W OSK „WIERZBAK”.