Wakacyjna edycja „Warsztatów twórczego rozwoju” w CH Janki

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Wakacyjna edycja „Warsztatów twórczego rozwoju” w CH Janki

W najbliższą sobotę, 23 lipca br. CH Janki zaprasza dzieci i rodziców na trzecią edycję bezpłatnych, edukacyjnych zajęć plastycznych dla najmłodszych – „Warsztaty twórczego rozwoju”. Zajęcia pod hasłem „Wesołe miasteczka” poprowadzą artyści z Fundacji Atelier.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju” to cykl zajęć edukacyjnych organizowanych co miesiąc, od czerwca do grudnia br., przez CH Janki we współpracy z Fundacją Atelier. Bezpłatne spotkania mają na celu kształtowanie rozwoju artystycznego dzieci i ich wrażliwości plastycznej na kształt, kolor i formę.

Twórczość plastyczna to jedna z ważniejszych form wspierających rozwój dziecka w wieku przedszkolnym. Jest źródłem radości, dobrej zabawy, zaangażowania i podstawową formą uczenia się oraz zdobywania wiedzy o otaczającej rzeczywistości” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Handlowego Janki. I dodaje: „Dzieci są kreatywne z natury, a zadaniem osób dorosłych jest wspieranie i rozwijanie w nich tej cechy. Właśnie taki cel stawiamy sobie realizując „Warsztaty twórczego rozwoju” w Centrum Handlowym Janki.”

Program sobotniego spotkania pod hasłem „Wesołe miasteczka” obejmuje praktyczne zajęcia z malarstwa i kolażu artystycznego. Prowadzący zaznajomią dzieci z wykorzystaniem różnych technik plastycznych.  Zajęcia odbędą się w 3 turach, w g.: 10.00 - 11.30, 11.45 - 13.15, 13.30 - 15.00.Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez email: kontakt@effectivepr.pl. Każde dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w warsztatach. Terminy każdych kolejnych zajęć można sprawdzać na bieżąco pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

 „Warsztaty twórczego rozwoju”

Centrum Handlowe Janki, foyer kina Cinema City

ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy

Sobota 23 lipca 2011 r. od g. 10.00 do 15.00

Właścicielem Centrum Handlowego Janki jest spółka celowa C.H. Janki Sp. z o.o., należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. (www.gecapitalrealestate.com).

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju” objęli: portal Czasdzieci.pl, portal Galeriehandlowe.pl oraz Gazeta WPR.