Warsztaty Egurrola Dance Studio w Hotelu Magellan

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Warsztaty Egurrola Dance Studio w Hotelu Magellan

W dniach 9-11 listopada w Hotelu Magellan odbędą się przygotowane specjalnie dla pań warsztaty taneczne przygotowane przez Egurrola Dance Studio. W programie, oprócz zajęć prowadzonych przez znanych instruktorów znalazły się również takie atrakcje, jak: spa, basen, jacuzzi oraz występ grupy kabaretowej.

- Impreza przebiegająca pod hasłem: ,,Poczuj lato jesienią” jest obecnie jedynym tego typu wyjazdem tanecznym w Polsce – mówi Paulina Kacperska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Grupy Hotelowej MOLO - Ideą tego projektu było połączenie aktywnego wypoczynku w formie tańca z relaksem z dala od miejskiego zgiełku. Egurrola Dance Studio zainteresowało się współpracą z Hotelem Magellan ze względu na jego lokalizację w malowniczej okolicy w centrum Polski oraz atrakcyjność jego infrastruktury hotelowej.

W programie warsztatów przygotowane zostały zajęcia prowadzone przez znanych instruktorów i tancerzy: Ninę Tyrkę, Stefano Terrazzino, Tomasza Barańskiego, Magdalenę Soszyńską-Michno, Piotra Tyrkę oraz Katarzynę Krupę. Uczestniczki będą miały okazję wypróbowania dopiero co zdobytych umiejętności podczas wieczornych imprez tanecznych. Do dyspozycji pań będzie również strefa SPA oraz hotelowy basen, sauna i jacuzzi. Dodatkowo, w pierwszy wieczór wyjazdu wystąpi dla wszystkich gości hotelu grupa improwizacyjna LUBIETO, której działalność stanowi ciekawe połączenie sztuki teatralnej i kabaretowej- aktorzy odgrywają sceny ad hoc, a to widownia dyktuje scenariusz występu.

Oferta warsztatów tanecznych skierowana jest do wszystkich pań powyżej 18-go roku życia. Hotel gwarantuje opiekę dla dzieci w czasie trwania zajęć tanecznych.

Kolejne warsztaty taneczne planowane są na 2013 rok.

Więcej szczegółów:
www.dancestudio.pl
Infolinia: 601 20 20 20

 

***

 

Informacje o Grupie Molo:

Grupa  Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness .

W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:

- Hotel MAGELLAN*** -  Bronisławów -  centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim

- Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - Smardzewice - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim

- Hostel MOLO - Łódź

- MOLO - Ośrodek Wypoczynkowy -Polańczyk - województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim

Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.

Więcej informacji na www.grupamolo.pl

Kontakt:

Don’t Worry Creative Event & PR Agency

Malwina Sobótka

PR Specialist

Tel.:   + 48 (22) 401 15 95

Mob.  + 48 728 500 728

m.sobotka@dontworry.com.pl