Weź udział w rodzinnych warsztatach Ekoodpowiedzialni!

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Spotkanie z cyklu "Ekoodpowiedzialni" w Białymstoku

Już w najbliższy weekend w białostockich Centrach Handlowych Auchan odbędą się rodzinne warsztaty ekologiczne, w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas spotkań najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne. W zbudowanych na czas spotkań ogródkach najmłodsi zasadzą nasiona fasoli i dowiedzą się, jak postępować, żeby roślina wyrosła. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty organizowane w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni” mają na celu promowanie odpowiedzialnych zachowań ekologicznych. Organizatorzy będą przekonywali, że wystarczy mała zmiana codziennych nawyków, aby zatroszczyć się o naturę i ograniczyć domowe rachunki za energię i wodę. Przewodnikiem po zasadach ekologicznych zachowań będzie „Ekorodzinka”, która pokaże, że każdy domownik może zatroszczyć się o środowisko naturalne, nawet dzieci.

Podczas rodzinnych warsztatów ekologicznych, które odbędą się 11 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna, a 12 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska, najmłodsi z rodzicami zostaną zaproszeni do „Ekoogródka”. Tam pod okiem animatorów ozdobią doniczki i zasadzą nasiona fasolki, które zabiorą potem do domu. Dzieci dowiedzą się, jak należy postępować, żeby roślina wyrosła. Na cierpliwych czeka niespodzianka – na listkach rośliny pojawią się napisy, przypominające, jak ważne są działania proekologiczne.

Spotkania w ramach kampanii „Ekoodpowiedzialni” odbędą się 11 czerwca 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ul. Produkcyjnej 84, a 12 czerwca wCentrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku, w godzinach 11.00-17.00. Materiały - doniczki, materiały plastyczne, ziemię i nasiona fasoli - zapewnia organizator. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Wszelkie informacje na temat kampanii „Ekoodpowiedzialni” oraz materiały informacyjne można znaleźć na stronie www.ekoodpowiedzialni.pl.