Wysoko wydajna wkrętarka akumulatorowa DeWALT

Artykuły od agencji: 
Kategorie: 
Wysoko wydajna wkrętarka akumulatorowa DeWALT

Nowy wkrętak DeWALT został wyposażony w żyroskopowy system sterowania prędkością obrotową i kierunkiem obrotów. Dzięki temu rozwiązaniu DCF680 posiada ogromne możliwości, które zostały zamknięte w kieszonkowym modelu.

DeWALT wprowadził na rynek wkrętak akumulatorowy sterowny ruchem ręki. To bardzo funkcjonalne i precyzyjne narzędzie jest przydatne szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z trudno dostępnymi, zacienionymi miejscami. DCF680 daje profesjonalistom możliwość pracy szybkiej i wygodnej, bez konieczności stosowania przerw na zmianę ustawień narzędzia.

Wkrętak DCF680 od DeWALT zawiera żyroskop, który wyczuwa ruch rąk i działa w każdej płaszczyźnie pracy: w pionie, poziomie oraz pod skosem. Wystarczy obrócić rękę w kierunku, w którym ma się obracać wrzeciono, aby wprawić je w ruch. Prędkość obrotowa wrzeciona zależy od kąta wychylenia ręką, im mniejszy kąt, tym prędkość mniejsza. By zwiększyć prędkość należy zwiększyć kąt w tym samym kierunku, natomiast by ją zmniejszyć należy obrócić rękę w kierunku przeciwnym. Wkrętarka zawiera także rozwiązania ułatwiające wykonywanie prac precyzyjnych. Są to: pierścień z 15 położeniami momentu obrotowego, uchwyt ¼” hex, dioda LED oświetlająca zaciemnione czy trudno dostępne miejsca oraz możliwość ustawienia rękojeści w opcji pistoletowej lub osiowej.

Nowy wkrętak akumulatorowy DCF680 został wyposażony przez DeWALT w akumulator Li-Ion o napięciu 7,2 V i pojemności 1 Ah, wskaźnik stanu naładowania oraz zewnętrzną ładowarkę. Maksymalny moment obrotowy narzędzia to 4Nm, natomiast prędkość pracy bez obciążenia wynosi od 0 do 430 obrotów na minutę.