Zaszalej z Drużyną Bugsa!

Artykuły od agencji: 
Artykuły o firmie: 
Kategorie: 
Zaszalej z Drużyną Bugsa!

Królik Bugs i jego przyjaciele kontynuując swą podróż po Polsce 4 maja zawitają do Wrocławia. W CH Korona promować będą aktywny tryb życia wśród dzieci zapewniając im beztroską zabawę na torze przeszkód pełnym niespodzianek i wyzwań. 

W środę, 4 maja, na parkingu Centrum Handlowego Korona, wystartuje wrocławska odsłona ogólnopolskiej akcji promującej ruch i zabawę „Zaszalej z Drużyną Bugsa”. W gigantycznym namiocie o powierzchni 600 m2 znajdzie się mnóstwo bezpłatnych atrakcji przede wszystkim dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Doskonałą opiekę zawodowych animatorów organizatorzy zapewnią również maluchom. Akcja potrwa do 22 maja.

 

Królik Bugs wraz z przyjaciółmi, do których należą Kanarek Tweety i Kaczor Daffy, odwiedzą Centrum Handlowe Korona przy ul. Krzywoustego 126. Właśnie tutaj zaproszą dzieci do przejścia kolejnych stopni wtajemniczenia w aktywny tryb życia. Od gry w piłkę, przez mini-golfa, wspinaczkę, zjeżdżalnię aż po kręgle. Dzieci będą miały szansę wykazać się sprawnością, hartem ducha i umiejętnością pracy w zespole. Po zaliczeniu toru przeszkód otrzymają honorowe członkostwo w Drużynie Bugsa, imienny dyplom, zdjęcie z ulubionym bohaterem oraz upominki z wizerunkami postaci Looney Tunes.

 

„Od początku akcji pokazujemy dzieciom jak wiele jest możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Właściwie każda z nich jest doskonałą alternatywą dla grania na komputerze czy oglądania telewizji. Oprócz rodziców, do współpracy zapraszamy szkoły, przedszkola i wszelkie instytucje, których zadaniem jest codzienne dbanie o zdrowy rozwój dzieci. Udział w zabawie jest bezpłatny zarówno dla indywidualnych uczestników jak i grup zorganizowanych” – mówiEwa Flader, Dyrektor Regionalny ds. Zarządzania Nieruchomościami Apsys Polska.

 

„Zaszalej z Drużyną Bugsa” to polska akcja stworzona przez Wytwórnię Rozrywki dla zarządcy centrów handlowych – firmy Apsys w oparciu o program Looney Tunes Active!, Warner Bros. Consumer Products. Rozpoczęła się w marcu 2010 r. w podwarszawskich Jankach. Do tej pory odwiedziła aż 10 miast w całej Polsce zapewniając aktywną zabawę ponad 35 tysiącom dzieci. Wykorzystuje niespożytą energię i doskonały humor postaci Looney Tunes aby pokazać dzieciom oraz ich rodzicom, jak czerpać radość z ruchu i jak połączyć beztroską zabawę z aktywnością fizyczną – niezbędną do zdrowego oraz prawidłowego rozwoju.

 

„Cieszę się, że program Looney Tunes Active! jest wykorzystywany w Polsce w tak bezprecedensowy sposób – mówi Anetta Sroczyńska, Country Manager European Licensing Company, firmy będącej wyłącznym przedstawicielem Warner Bros. Consumer Products w Europie Środkowo-Wschodniej. – W Europie mamy coraz więcej przykładów wykorzystania postaci Looney Tunes do promocji dyscyplin sportowych. We Włoszechczy Hiszpanii stały się one nawet oficjalnymi partnerami Federacji Koszykarskiej.W ten sposób ulubieni bohaterowie naszych dzieci propagują sport, aktywność, śmiech... szaleństwo! ”

 

Zabawa w gwiazdorskim otoczeniu postaci z kreskówek potrwa we Wrocławiu od 4 do 22 maja. Aby tu zawitać Drużyna Królika Bugsa pokonała ponad 3.000 km i przez ponad 200 dni zachęcała dzieci w miastach całej Polski do szalonej zabawy. Do tej pory Królik Bugs odwiedził m.in. Konin, Gniezno, Katowice, Gdańsk, Kraków, Toruń, Warszawę, Łódź, Sosnowiec i Zabrze.

 

Akcja „Zaszalej z Drużyną Bugsa” w liczbach:

  • 600 m2 wspaniałej zabawy w duchu sportu i aktywności
  • Ponad 35 000 zadowolonych, uśmiechniętych dzieci – uczestników akcji
  • Ponad 35 000 rozdanych paczek z upominkami
  • Ponad 3.000 km trasy do pokonania
  • Ponad 200 dni wspaniałej zabawy

 

Więcej informacji na stronie: www.centrum-korona.pl